Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!

 

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.0146Eliška Anna MILFAITŽZ7Dukla Praha00:01:55
2.1920Filip StaněkMM7SKM Valašské Meziříčí00:02:05
3.1904Šárka TrnečkováŽZ7Sokol Hradec Králové 00:02:32
4.2194Karel Jan FikerleMM7Prostě běž! 00:02:39
5.2058Filip JiráčekMM7M+M+J+E+F+S00:02:41
6.3042Kryštof PechačMM4To dáš00:02:43
7.2870Robin WagnerMM700:02:46
8.2711Leonardo BurdaMM7Šneci v běhu00:02:47
9.2303Tereza VlkováŽZ700:02:54
10.2304Vojta VlkMM700:02:54
11.0487Marek FialaMM7Rychlí zajíci 00:02:55
12.1097Anička ŠebkováŽZ7Šebečci00:02:55
13.1927Robin SýkoraMM700:02:58
14.0185sebastian lopusanMM7sebik a mamka00:03:00
15.1777Daneček BužekMM700:03:00
16.1778Pavlíček BužekMM700:03:00
17.2887Laura NevěčnáŽZ4Brno-Lesná00:03:00
18.2059Sofie JiráčkováŽZ7M+M+J+E+F+S00:03:01
19.0829Tereza V.ŽZ700:03:05
20.1517Adam KosařMM4RUN magazine team00:03:05
21.1940Adam DamborMM74D00:03:05
22.0423Mikuláš P.MM700:03:06
23.0889Ellen NavrátilováŽZ700:03:06
24.0617Marie Anna BartkováŽZ7Staré Oldřůvky 00:03:12
25.0839Filip HavlíčekMM700:03:13
26.2802Verunka KuchařováŽZ400:03:13
27.1592Jakub HejnýMM7Rozběhnou se z chůze00:03:15
28.0734Tomáš ProcykMM400:03:20
29.0156Nikol JaníčkováŽZ4Šneci v běhu00:03:22
30.1135Ondřej KubátkaMM4DELABO00:03:22
31.2750Nikol Nalewajková ŽZ4Nevyměknem team 00:03:23
32.1934Ondra K.MM400:03:24
33.0996Michalka MedzvecováŽZ700:03:25
34.3066Leontýna ZelenkováŽZ400:03:26
35.1451Štěpánek BrosMM400:03:29
36.2807Emička JurdováŽZ400:03:29
37.1334Tibor JánošMM400:03:32
38.2068Matyáš HromádkaMM700:03:32
39.1692Barbora BroukalováŽZ7Vestec00:03:39
40.0428Anna HousováŽZ700:03:40
41.2927Daneček VykrentMM700:03:40
42.2928Nelinka VykrentováŽZ400:03:40
43.1578Adam GazdaMM700:03:42
44.1665Barbora KantorováŽZ700:03:43
45.2914Daniel MachalaMM700:03:46
46.1000Terezka ZiškováŽZ700:03:49
47.0923Nikolka H.ŽZ7Prostě běž00:03:54
48.1638Ema MedveďováŽZ400:03:54
49.2522Matýsek JunekMM4Matýsek00:03:54
50.1083Anonymní běžecMM400:03:55
51.0345Kryštof HubingerMM7T.J.Sokol Hluboká nad Vltavou 00:03:59
52.0346Štěpán HubingerMM4T.J.Sokol Hluboká nad Vltavou 00:03:59
53.2556Tereza K.ŽZ400:04:03
54.1840Jakub SilaštíkMM400:04:06
55.1010Márinka H.ŽZ7Simča a Márinka00:04:07
56.1555Adéla StroupkováŽZ700:04:07
57.0601Ema ObornáŽZ700:04:09
58.2736Bořivoj MálekMM4Lumpíci00:04:09
59.2491Jonáš TOVARYŠ MM400:04:11
60.0424Agáta P.ŽZ400:04:17
61.1986Monika Marie SlavíčkováŽZ7Prostě běž!00:04:17
62.2690Emička PechováŽZ400:04:17
63.0903Matěj MoricMM700:04:18
64.2829Kryštof KmentMM700:04:21
65.2956Jakub PodskočMM7Rybničná 00:04:22
66.2940Teodor K.MM700:04:24
67.2036 NIKOLA RYBOVÁŽZ700:04:27
68.0621Lukáš MaixnerMM700:04:29
69.0478Adam ČernýMM7Černý běžci00:04:32
70.2301Šimon Bednarski MM400:04:35
71.2521Anička JunkováŽZ7Matýsek00:04:35
72.1602Jáchym HolajMM4CK Holajová 00:04:37
73.2937Michael ŠeboMM400:04:38
74.3008Tereza ŠvecováŽZ7Mirošov00:04:40
75.0890Nikol Navrátilová ŽZ400:04:42
76.2181Eliška KrippelováŽZ7scooby doo běžci00:04:43
77.1534Josef JiroutMM4Úhřeťáci00:04:45
78.0163Gábinka DókováŽZ700:04:47
79.2018Ondrášek EiblMM700:04:50
80.1392Magdaléna VohlídalováŽZ700:04:52
81.2952Liam HanniganMM700:05:00
82.2038FILIP RYBAMM400:05:03
83.2151Nelli TomanŽZ400:05:05
84.0197Apolenka SallmannováŽZ4Malá Skála00:05:10
85.0304Robert DítkoMM700:05:12
86.1023Magdaléna KopáčkováŽZ400:05:13
87.1330Kateřina Kulíková ŽZ4Rozběháme Neratovice 00:05:27
88.0840Tomáš Havlíček MM400:05:28
89.2559Terezka S.ŽZ4Třebíč00:05:30
90.2951Alex HanniganMM400:05:33
91.2997Filip HavlíčekMM4JK Verona00:05:37
92.1394Skye GillŽZ400:05:38
93.1395Mylor GillMM400:05:38
94.1770Sára PoláchováŽZ700:05:44
95.2572Káťa D.ŽZ400:05:44
96.2617Nicol KramářováŽZ700:05:44
97.1085Kristýna JežkováŽZ400:05:54
98.0725Ema VrzáňováŽZ4Rachejtle a Prskoleti00:06:09
99.2836Anna KonášováŽZ400:06:29
100.1200Mireček ZvolánekMM400:06:30
101.1283Nathan ČillíkMM4Košice 00:06:35
102.2005Tobiáš TOTHMM400:06:35
103.0993Dášenka MedzvecováŽZ400:06:50
104.1119Štěpánek ŠafránekMM400:07:33
105.2681Viktoria B.ŽZ400:07:56
106.2402Laura Brunner ŽZ4Mucki 00:08:03
107.2988Jakub KmentMM400:09:01
108.2751Adélka NalewajkováŽZ4Nevyměknem team 00:09:11
109.0305Klára SvobodováŽZ400:09:29
110.2159Tomášek M.MM4SKP Slovan MT00:10:10
111.1381Samuel PánekMM4SKK Újezd00:10:18
112.1822Toník SamekMM700:12:18
113.1503Tadeáš Krpoun MM403:59:00
114.2581Nella F.ŽZ704:14:32