Startovní listina

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!

 

Startovní čísloJménoStátPohlavíKategorieKlubZaplaceno
0559Vinicius .Czech Republic title=MM10VesničaniAno
0173Šárka B.Czech Republic title=ŽZ16HasičiAno
0318Břetislav B.Czech Republic title=MM13TODAMEAno
0714Radim BarvínekCzech Republic title=MM10SK KlackařiAno
0715Jitka BarvínkováCzech Republic title=ŽZ10SK KlackařiAno
0351Natálie BendováCzech Republic title=ŽZ10Ano
0465Ondřej B.Czech Republic title=MM13Ano
0988Jakub Bosák Czech Republic title=MM7Rozběháme Česko Ano
0446Jan BosmanCzech Republic title=MM10ZáchranářiAno
0360Karolína BrchelováCzech Republic title=ŽZ10Ano
0501Barbora BroukalováCzech Republic title=ŽZ7VestecAno
0607Lucie BrožovskáCzech Republic title=ŽZ10Ne
0608Lucie BrožovskáCzech Republic title=ŽZ10Ano
0509Lukáš ButalaCzech Republic title=MM7Velo academie KladnoAno
0355Daniel ČechCzech Republic title=MM10Ano
0354Patrik ČechCzech Republic title=MM7Ano
0273Filip ČermákCzech Republic title=MM4Ano
0271Patrik ČermákCzech Republic title=MM7Ano
0272Šárka ČermákováCzech Republic title=ŽZ7Ano
0481Anetka ČeřovskáCzech Republic title=ŽZ7Podkrkonošský bajkeřiAno
0149Dominika ChloupkováCzech Republic title=ŽZ4Ano
0121Milan ChudobaCzech Republic title=MM7Šneci v běhu Ano
0914Dávid DebnárSlovakia title=MM10Ano
0924Vivien DebnárováSlovakia title=ŽZ10Ano
0777Jakub DognerCzech Republic title=MM7Ano
0874Anička DrahotínskáCzech Republic title=ŽZ10DrahotínovNe
0876Anička D.Czech Republic title=ŽZ10DrahotínovAno
0873Matyáš D.Czech Republic title=MM10DrahotínovNe
0875Matýsek D.Czech Republic title=MM10DrahotínovAno
0400Erik Eštók Slovakia title=MM7MŠK Žiar nad Hronom Ano
0784Nella F.Czech Republic title=ŽZ7Ano
0181Matyas FanderlikCzech Republic title=MM16UNLIMITED NUTRI CLINICAno
0505David FarkašSlovakia title=MM10Ano
0990David F.Slovakia title=MM10Ano
0075Radim FialaCzech Republic title=MM10Rychlí zajíci Ano
0664Františka Michaela Fikerlová Czech Republic title=ŽZ7Prostě běž! Ano
0710Vojtíšek FoltasCzech Republic title=MM10Ne
0711Hanička FoltasováCzech Republic title=ŽZ7Ne
0596Samuel GadzialaCzech Republic title=MM13Ano
0472Adam GazdaCzech Republic title=MM7Ano
0556Eliška GieckováCzech Republic title=ŽZ10BohumínNe
0557Eliška GieckováCzech Republic title=ŽZ10BohumínAno
0498Nikol H.Czech Republic title=ŽZ4Ano
0644Ondřej HaluškaCzech Republic title=MM7HalušáciNe
0645Ondřej HaluškaCzech Republic title=MM7HalušáciAno
0962Filip HavlíčekCzech Republic title=MM4JK VeronaAno
0369Anna HavlíčkováCzech Republic title=ŽZ16Ano
0776Štěpán HavlínCzech Republic title=MM13SK Havlin TřebovleAno
0775Amálie HavlínováCzech Republic title=ŽZ10SK Havlin TřebovleAno
0074Patrik HerejkCzech Republic title=MM13Ano
0073Vanesa HerejkováCzech Republic title=ŽZ7Ano
0476Daniel HložekCzech Republic title=MM10Trochu jiná rodinaAno
0475František HložekCzech Republic title=MM13Trochu jiná rodinaAno
0474Petr HložekCzech Republic title=MM13Trochu jiná rodinaAno
0479Jindřich HolajCzech Republic title=MM10CK HolajováAno
0905Riley Hönicke Slovakia title=ŽZ7Ano
0930Denis HonsCzech Republic title=MM7HonsoviAno
0746Rozárka HoreckáCzech Republic title=ŽZ4Ano
0747Stázinka HoreckáCzech Republic title=ŽZ4Ano
0625Matyáš HromádkaCzech Republic title=MM7Ano
0314Ondřej HrubošCzech Republic title=MM10Ano
0602Eva HufováCzech Republic title=ŽZ7Ano
0926Vít H.Czech Republic title=MM10Ano
0928Adéla H.Czech Republic title=ŽZ10Ano
0927Eliška H.Czech Republic title=ŽZ7Ano
0249Samuel HyvnarCzech Republic title=MM10KopřivniceAno
0248Linda HyvnarováCzech Republic title=ŽZ7KopřivniceAno
0998Martin IršaCzech Republic title=MM13In line VeselíAno
0765Johanka J.Czech Republic title=ŽZ7Jägerovic šlapkyAno
0018Nikol JaníčkováCzech Republic title=ŽZ4Šneci v běhuAno
0424Tibor JánošSlovakia title=MM4Ano
0967Kryštof J.Czech Republic title=MM7Ano
0968Tobiáš J.Czech Republic title=MM4Ano
0726Denisa JelenováCzech Republic title=ŽZ7Ano
0460Josef JiroutCzech Republic title=MM4ÚhřeťáciAno
0867Ema Jurdová Czech Republic title=ŽZ4Ano
0868Kristýna JurdováCzech Republic title=ŽZ10Ano
0626Vítek KantorCzech Republic title=MM7Ano
0391Jakub KarnoltCzech Republic title=MM7Ano
0390Matěj KarnoltCzech Republic title=MM10Ano
0571Jan KavkaCzech Republic title=MM10Ne
0514Gábinka K.Czech Republic title=ŽZ7Ano
0153Matyáš KollarCzech Republic title=MM7Ano
0154Vojtěch KollarCzech Republic title=MM7Ano
0790Kristína KopčíkováSlovakia title=ŽZ10Ano
0622Matěj KorecCzech Republic title=MM16STG SvitavyAno
0623Vojtěch KorecCzech Republic title=MM13STG SvitavyAno
0588Izabela K.Czech Republic title=ŽZ7Ano
0335Michaela K.Czech Republic title=ŽZ13Ano
1000Pepík KuchařCzech Republic title=MM10Ano
1002Verunka KuchařováCzech Republic title=ŽZ4Ano
0841Tobiáš K.Czech Republic title=MM7Ano
0840Nella K.Czech Republic title=ŽZ10Sokol UHAno
0803Víťa LerchCzech Republic title=MM7Ano
0688Tereza LiškováCzech Republic title=ŽZ7Ne
0689Tereza LiškováCzech Republic title=ŽZ7Ne
0690Tereza LiškováCzech Republic title=ŽZ7Ne
0693Tereza LiškováCzech Republic title=ŽZ7Ne
0152Simona Lomská Czech Republic title=ŽZ10Tj Sk Čéčova České Budějovice Ano
0978Simona Lomská Czech Republic title=ŽZ10Sk Čéčova České Budějovice Ne
0979Simona Lomská Czech Republic title=ŽZ10Sk Čéčova České Budějovice Ano
0180Miroslav LorenzCzech Republic title=MM10LorintýmAno
0906Jan LuňákCzech Republic title=MM4Ano
0663Patrik MachačCzech Republic title=MM10Ano
0548Honzik MacháčekCzech Republic title=MM13Ano
0519Vojta MálekCzech Republic title=MM10Ano
0835Simona MatějkováCzech Republic title=ŽZ4Ano
0853Ema M.Czech Republic title=ŽZ10Ne
0855Ema M.Czech Republic title=ŽZ10Ano
0854Sophie M.Czech Republic title=ŽZ7Ne
0856Sophie M.Czech Republic title=ŽZ7Ano
0616Dita M.Czech Republic title=ŽZ4Ano
0294Michalka MedzvecováCzech Republic title=ŽZ7Ano
0822Vítek MertlCzech Republic title=MM7Mirošov Ano
0823Baruška MertlováCzech Republic title=ŽZ4MirošovAno
0397Jakub MišákSlovakia title=MM10Ano
0416Matěj MuškaCzech Republic title=MM16Klub veslařů mělnickýchNe
0417Matěj MuškaCzech Republic title=MM16Klub veslařů mělnickýchNe
0418Matěj MuškaCzech Republic title=MM16Klub veslařů mělnickýchAno
0755Attila NagySlovakia title=MM10Ano
0756Marek NagySlovakia title=MM10Ano
0313Ester N.Czech Republic title=ŽZ10Ano
0353Tomášek NeužilCzech Republic title=MM10Ano
0007Jakub N.Czech Republic title=MM16Ano
0175Ema ObornáCzech Republic title=ŽZ7Frýdek-MístekAno
0147Danielka ParýzkováCzech Republic title=ŽZ10Ano
0064Adélka PaulusováCzech Republic title=ŽZ10Ano
0067Adélka PaulusováCzech Republic title=ŽZ10Ano
0063Barborka PaulusováCzech Republic title=ŽZ7Ano
0984Kryštof PechačCzech Republic title=MM4To dášAno
0606Magdalena P.Czech Republic title=ŽZ10Ano
0410Anička PLUCNAROVÁCzech Republic title=ŽZ7KrnovAno
0467Aneta PopelkovaCzech Republic title=ŽZ134SPORT TeamAno
0913Jakub René PorubiakSlovakia title=MM13Ano
0692Tomáš PrausCzech Republic title=MM7ZáchlumíAno
0691Lenka PrausováCzech Republic title=ŽZ7ZáchlumíAno
0423Anna Katarína P.Slovakia title=ŽZ10Ano
0987Klára ProseckáCzech Republic title=ŽZ13Ano
0742Ondrášek PrůchaCzech Republic title=MM4Ano
0698Maxim PruškaSlovakia title=MM7Ano
0387Karolína RadimerskáCzech Republic title=ŽZ7Ano
0374Veronika RyskováCzech Republic title=ŽZ10Rozběháme StrakoniceAno
0859Kateřina SalvováCzech Republic title=ŽZ10Ano
0031Beáta SchmidováCzech Republic title=ŽZ4Ano
0780Anastázie SedláčkováCzech Republic title=ŽZ16Ano
0992david šimonekCzech Republic title=MM13Ne
0994david šimonekCzech Republic title=MM13Ano
0993lukáš šimonekCzech Republic title=MM10Ne
0995lukáš šimonekCzech Republic title=MM10Ne
0996lukáš šimonekCzech Republic title=MM10Ano
0670Adéla SixtováCzech Republic title=ŽZ10Ano
0671Veronika SixtováCzech Republic title=ŽZ7Ano
0569Patrik Skýpala Czech Republic title=MM16Atletická škola valašské Meziříčí Ne
0782Simonka SmerdovaCzech Republic title=ŽZ7Sk Speed BrnoAno
0168Jakub ŠmídaCzech Republic title=MM7Rachejtle a PrskoletiAno
0528Jan SolanskýCzech Republic title=MM4Ano
0574Václav SoldátCzech Republic title=MM7Ano
0575Vít SoldátCzech Republic title=MM7Ano
0985Jakub SotonaCzech Republic title=MM4McQueen z BřežanAno
0477Editka ŠpottováCzech Republic title=ŽZ7Ano
1015Natálie ŠrámkováCzech Republic title=ŽZ4Ano
0464Adéla StroupkováCzech Republic title=ŽZ7Ano
0058Jan TáborCzech Republic title=MM13MCBP DěčínAno
0531Robin T.Czech Republic title=MM10Ano
0532Simon T.Czech Republic title=MM10Ano
0721Tadeáš ThomayerCzech Republic title=MM4Ano
0771Filipek TichýCzech Republic title=MM7Filípek Ne
0773Filipek TichýCzech Republic title=MM7Filípek Ano
0558Matěj TichýCzech Republic title=MM10Ano
0772Matteo TichýCzech Republic title=MM4MatteoNe
0774Matteo TichýCzech Republic title=MM4MatteoAno
0364Jan TisaCzech Republic title=MM13Ano
0363Lucie TisováCzech Republic title=ŽZ10Ano
0506Šárka TrnečkováCzech Republic title=ŽZ7Sokol Hradec Králové Ano
0893Jakub UherCzech Republic title=MM4Ano
0907Jakub UherCzech Republic title=MM4Ano
0603Páťa VágnerCzech Republic title=MM7RousínovAno
0401Dominik VaněčekCzech Republic title=MM13Happy Event SallyAno
0798Jana VaničkováCzech Republic title=ŽZ10Ano
0799Marta VaníčkováCzech Republic title=ŽZ7Ano
0879Jaroslav V.Slovakia title=MM10Ano
0878Valéria V.Slovakia title=ŽZ13Ano
0953Tomáš VavříkCzech Republic title=MM7COPR TJ PŘEŠTICEAno
0941Veronika VávrováCzech Republic title=ŽZ7Ano
0760David VejmolaCzech Republic title=MM10SK Bivoj Litvínov Ano
0497Matyáš VernerCzech Republic title=MM10Ne
0099Verunka VeveCzech Republic title=ŽZ13Ano
0628Peter V.Slovakia title=MM7Na kole s MiškouAno
0686Vojta VlkCzech Republic title=MM7Ano
0685Tereza VlkováCzech Republic title=ŽZ7Ano
0590Miroslav WiechecCzech Republic title=MM13Ano
0653Miroslav WiechecCzech Republic title=MM13Ano
0982Filip ŽákCzech Republic title=MM7Ano
0981Petr ŽákCzech Republic title=MM7Ano
0795Ema ZAPLETALOVÁ Czech Republic title=ŽZ4ZapletaloviAno
0496Petr Zdvořáček Czech Republic title=MM10Rozběháme Strakonice Ano
0495Tomáš Zdvořáček Czech Republic title=MM7Rozběháme Strakonice Ano
0392Karolína Zmeková Czech Republic title=ŽZ10Klub biatlonu RoškopovAno
0138Jakub ZrnoCzech Republic title=MM10Ne
0166Jakub ZrnoCzech Republic title=MM10Ano
0139Anička ZrnováCzech Republic title=ŽZ10Ne
0969Laura ŁupińskaCzech Republic title=ŽZ7Ne
0970Laura ŁupińskaCzech Republic title=ŽZ7Ano