Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!

 

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.181Matyas FanderlikMM16UNLIMITED NUTRI CLINIC00:07:29
2.622Matěj KorecMM16STG Svitavy00:12:09
3.990David F.MM1000:12:39
4.392Karolína Zmeková ŽZ10Klub biatlonu Roškopov00:12:43
4.496Petr Zdvořáček MM10Rozběháme Strakonice 00:12:43
6.557Eliška GieckováŽZ10Bohumín00:13:04
7.996lukáš šimonekMM1000:13:18
8.467Aneta PopelkovaŽZ134SPORT Team00:13:33
9.318Břetislav B.MM13TODAME00:13:36
10.776Štěpán HavlínMM13SK Havlin Třebovle00:13:57
11.314Ondřej HrubošMM1000:14:00
12.994david šimonekMM1300:14:18
13.979Simona Lomská ŽZ10Sk Čéčova České Budějovice 00:14:30
14.446Jan BosmanMM10Záchranáři00:15:25
15.495Tomáš Zdvořáček MM7Rozběháme Strakonice 00:15:31
16.360Karolína BrchelováŽZ1000:15:46
17.775Amálie HavlínováŽZ10SK Havlin Třebovle00:16:03
18.351Natálie BendováŽZ1000:16:16
19.505David FarkašMM1000:16:19
20.180Miroslav LorenzMM10Lorintým00:16:38
21.465Ondřej B.MM1300:16:39
22.390Matěj KarnoltMM1000:16:40
23.374Veronika RyskováŽZ10Rozběháme Strakonice00:17:42
24.75Radim FialaMM10Rychlí zajíci 00:17:52
25.397Jakub MišákMM1000:17:53
26.998Martin IršaMM13In line Veselí00:17:59
27.988Jakub Bosák MM7Rozběháme Česko 00:18:23
28.780Anastázie SedláčkováŽZ1600:18:26
29.715Jitka BarvínkováŽZ10SK Klackaři00:18:31
30.353Tomášek NeužilMM1000:18:46
31.691Lenka PrausováŽZ7Záchlumí00:18:55
31.714Radim BarvínekMM10SK Klackaři00:18:55
33.74Patrik HerejkMM1300:19:07
34.742Ondrášek PrůchaMM400:19:16
35.147Danielka ParýzkováŽZ1000:19:18
36.868Kristýna JurdováŽZ1000:19:20
37.941Veronika VávrováŽZ700:19:28
38.391Jakub KarnoltMM700:19:29
39.519Vojta MálekMM1000:19:36
40.984Kryštof PechačMM4To dáš00:19:51
41.166Jakub ZrnoMM1000:20:00
41.692Tomáš PrausMM7Záchlumí00:20:00
43.664Františka Michaela Fikerlová ŽZ7Prostě běž! 00:20:19
44.596Samuel GadzialaMM1300:20:35
45.400Erik Eštók MM7MŠK Žiar nad Hronom 00:20:40
46.248Linda HyvnarováŽZ7Kopřivnice00:20:58
46.249Samuel HyvnarMM10Kopřivnice00:20:58
48.506Šárka TrnečkováŽZ7Sokol Hradec Králové 00:21:19
49.1000Pepík KuchařMM1000:21:23
49.1002Verunka KuchařováŽZ400:21:23
51.981Petr ŽákMM700:22:23
52.670Adéla SixtováŽZ1000:22:42
52.671Veronika SixtováŽZ700:22:42
54.985Jakub SotonaMM4McQueen z Břežan00:23:27
55.479Jindřich HolajMM10CK Holajová00:23:48
56.575Vít SoldátMM700:24:27
57.876Anička D.ŽZ10Drahotínov00:24:31
58.906Jan LuňákMM400:24:39
59.559Vinicius .MM10Vesničani00:25:31
60.73Vanesa HerejkováŽZ700:25:35
60.875Matýsek D.MM10Drahotínov00:25:35
62.401Dominik VaněčekMM13Happy Event Sally00:25:39
63.410Anička PLUCNAROVÁŽZ7Krnov00:25:42
64.907Jakub UherMM400:26:22
65.623Vojtěch KorecMM13STG Svitavy00:26:40
66.574Václav SoldátMM700:26:41
67.501Barbora BroukalováŽZ7Vestec00:27:19
68.608Lucie BrožovskáŽZ1000:27:30
69.63Barborka PaulusováŽZ700:27:40
70.175Ema ObornáŽZ7Frýdek-Místek00:27:41
71.464Adéla StroupkováŽZ700:27:50
72.970Laura ŁupińskaŽZ700:27:51
73.514Gábinka K.ŽZ700:28:06
74.602Eva HufováŽZ700:28:07
75.859Kateřina SalvováŽZ1000:28:09
76.168Jakub ŠmídaMM7Rachejtle a Prskoleti00:28:31
77.558Matěj TichýMM1000:28:47
78.698Maxim PruškaMM700:29:16
79.294Michalka MedzvecováŽZ700:29:30
79.685Tereza VlkováŽZ700:29:30
79.686Vojta VlkMM700:29:30
82.481Anetka ČeřovskáŽZ7Podkrkonošský bajkeři00:29:31
83.313Ester N.ŽZ1000:29:33
84.616Dita M.ŽZ400:29:36
85.930Denis HonsMM7Honsovi00:29:52
86.987Klára ProseckáŽZ1300:29:54
87.760David VejmolaMM10SK Bivoj Litvínov 00:29:59
88.606Magdalena P.ŽZ1000:30:51
89.58Jan TáborMM13MCBP Děčín00:30:56
90.653Miroslav WiechecMM1300:31:08
91.790Kristína KopčíkováŽZ1000:31:53
92.149Dominika ChloupkováŽZ400:32:24
93.953Tomáš VavříkMM7COPR TJ PŘEŠTICE00:32:47
94.99Verunka VeveŽZ1300:33:11
95.835Simona MatějkováŽZ400:33:23
96.548Honzik MacháčekMM1300:33:29
97.625Matyáš HromádkaMM700:34:01
98.18Nikol JaníčkováŽZ4Šneci v běhu00:34:12
99.782Simonka SmerdovaŽZ7Sk Speed Brno00:34:37
100.460Josef JiroutMM4Úhřeťáci00:35:24
101.747Stázinka HoreckáŽZ400:36:13
102.603Páťa VágnerMM7Rousínov00:37:07
103.777Jakub DognerMM700:37:27
104.369Anna HavlíčkováŽZ1600:38:20
105.803Víťa LerchMM700:38:35
106.726Denisa JelenováŽZ700:38:53
107.967Kryštof J.MM700:40:42
108.509Lukáš ButalaMM7Velo academie Kladno00:40:48
109.472Adam GazdaMM700:41:34
110.626Vítek KantorMM700:42:12
111.628Peter V.MM7Na kole s Miškou00:42:39
111.645Ondřej HaluškaMM7Halušáci00:42:39
113.855Ema M.ŽZ1000:43:02
112.856Sophie M.ŽZ700:43:02
115.1015Natálie ŠrámkováŽZ400:43:55
116.424Tibor JánošMM400:45:08
117.968Tobiáš J.MM400:52:46
118.798Jana VaničkováŽZ1001:04:16
119.121Milan ChudobaMM7Šneci v běhu 01:04:26
120.799Marta VaníčkováŽZ701:08:00
121.962Filip HavlíčekMM4JK Verona01:35:14