Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!

 

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.167Jitka Bastlová ŽZ5000:11:37
2.294Irena HovorkováŽZ5000:12:50
3.173Ivana ZdvořáčkováŽZ40Rozběháme Strakonice 00:13:18
4.2Michal HavlíčekMM50ACES Team K.Vary00:14:04
5.54Michaela SedláčkováŽZ3000:14:10
6.117Tomáš BryškaMM5000:14:50
7.58Martina K.ŽZ5000:14:54
8.282Kateřina ZítkováŽZ5000:15:03
9.264Marek Kubin KubinMM60Budo Plzen00:15:04
10.210Lenka Pacáková PacákováŽZ40KLAK00:15:13
11.266Eliška VernerováŽZ5000:15:21
11.267Jana HavlíčkováŽZ5000:15:21
13.269Lucka Jerlingová ŽZ40Marná snaha :-) 00:15:27
14.183Ondrej PôbišMM30Brezno00:15:29
15.61Ivana EbelováŽZ6000:15:32
16.95Andrea TinajováŽZ40Outsiterz00:16:17
17.31Barbora KlimošováŽZ40Kome klub00:16:20
18.190Tomas PelikanMM40Rozbehame Prahu00:16:25
19.69Jitka P.ŽZ5000:16:48
20.150Aleš PavelMM50NCS RUN00:17:01
21.77Cyril MatejkaMM30Demence z kredence00:17:03
22.72Monika HubálkováŽZ50Jablonné nad Orlicí00:17:24
23.172Kateřina KunštováŽZ40Rozběháme Strakonice00:17:28
24.130Helena M.ŽZ5000:17:47
25.48Monika OkluskaŽZ30Běhny z Pětipsů00:17:52
26.207Lukáš KysilkaMM4000:18:09
27.123Diana KakosovaŽZ50DoDi Milevsko00:18:18
28.71Martin TisaMM5000:18:33
29.154Martina HajduškováŽZ4000:18:49
30.283Vladimír Dočkal MM5000:18:57
31.142Majka TykalováŽZ30Báječné ženy v běhu 00:19:00
32.125Markéta MišovicováŽZ3000:19:19
32.136Barbora M.ŽZ3000:19:19
34.291Jana BurešováŽZ50Prostě běž00:19:39
35.115Jiří ŠvorcMM40Ještětice00:19:50
36.114Jan PetrMM20Ještětice00:20:01
37.189Jana OlšováŽZ50Šneci v běhu00:20:10
38.147Pavlína Kučíková ŽZ4000:20:22
39.65Irena ZelenáŽZ50OREL Moravské Budějovice00:20:38
40.73Zora DoležalováŽZ40Kovo Kameník s.r.o.00:20:46
40.74Zora DoležalováŽZ40Kovo Kameník s.r.o.00:20:46
42.170Zuzana V.ŽZ6000:20:50
43.238Andrea Halásová ŽZ50STG Rožňava 00:20:59
44.19Michaela PlívováŽZ2000:21:04
45.110Martina B.ŽZ3000:21:06
46.246Tereza KovaříkováŽZ30RUN Magazine Team00:21:22
47.79Kamila JíchováŽZ3000:21:51
48.50Petra Hrnčířová H.ŽZ5000:21:53
49.138Milan HlavaMM60+00:21:56
50.84Blanka Klímová ŽZ5000:22:10
51.146Jakub Pšenka P.MM4000:22:15
52.81Tereza FilipováŽZ3000:22:22
53.200Dagmar PřikrylováŽZ50STG Postřelmov00:22:30
54.46Vlaďka M.ŽZ4000:22:56
55.137Lucie HuškováŽZ4000:22:57
56.131Miroslav ParýzekMM4000:23:01
57.52Pavla SkuhraváŽZ4000:23:02
58.287Jiří HrubešMM5000:23:06
59.33Yveta Lunakova ŽZ60+Prato nord 00:23:11
60.28Michal MarecekMM5000:23:21
61.143Markéta KrásováŽZ3000:23:42
62.149Martina B.ŽZ50Ma-fit00:23:44
63.40Running CheffMM4000:23:50
64.20Vanda Kaderabkova-Brezinova ŽZ50Longrun Pětihosty 00:23:53
65.113Dagmar KovalováŽZ50Prostě běž !00:23:56
66.78Alena Bouchnerová ŽZ5000:24:10
67.156Jan BosmanMM60Buďfit00:24:25
68.260Ivana Hrstková H.ŽZ30Prostě běž00:24:42
69.230Dana HuškováŽZ6000:24:43
70.177Petr BlechaMM40Pupíčci00:24:45
71.203Miloš H.MM5000:24:50
72.275Petra ŠustkováŽZ3000:25:18
73.252Michaela SomerlikováŽZ40Havířov00:25:32
74.228Lucie KukelkováŽZ3000:25:42
75.111Lucie PokornáŽZ3000:25:51
76.262Jitka KoldinskáŽZ5000:26:00
77.158Hana Veselá VeseláŽZ5000:26:01
78.250Jana Bušová ŽZ50Seběhli se na netu00:26:33
78.251Tereza BušováŽZ16Seběhli se na netu00:26:33
80.10Michaela Lišková ŽZ30Run Ladies00:26:38
81.66David VacekMM5000:26:54
82.9František TesařMM50Mršiny00:27:32
83.278Jana KučerováŽZ5000:27:37
84.12Anna H.ŽZ5000:27:45
85.38Jana DudlováŽZ5000:27:47
86.281Monika L.ŽZ4000:28:11
87.59Petra StránskáŽZ6000:28:21
88.139Petra LezalovaŽZ5000:28:31
89.289Veronika MendlováŽZ30Šneci v běhu 00:28:59
90.178Petra VeterníkováŽZ40Pupíčci00:29:08
91.261Lucie G.ŽZ4000:29:14
92.247Miroslav HušekMM6000:29:18
93.35Michaela BulínováŽZ3000:29:26
94.89Martin BláhaMM3000:29:55
95.92Aleš NovotnýMM3000:29:57
96.157Iveta BosmanováŽZ60Buďfit00:30:00
97.75marta RakicováŽZ60JA00:30:04
98.176Eliška HriadělováŽZ3000:30:24
99.134Marcela VaněčkováŽZ50Happy Event Sally00:30:49
99.135Marcela VaněčkováŽZ50Happy Event Sally00:30:49
101.119Markéta Dolníčková D.ŽZ4000:30:59
102.8Martina VrbickáŽZ40Šneci v běhu00:31:00
102.83Martina VrbickáŽZ40Šneci v běhu00:31:00
104.39Jana Váchová VáchováŽZ6000:32:04
105.248Ilona BerkováŽZ60Prostě běž00:33:10
106.122Michaela K.ŽZ40Chomutov00:33:14
107.270Eva KotkováŽZ60+Báječné ženy v běhu00:34:47
108.11marta RakicováŽZ60JA00:35:08
109.109Jana KřivancováŽZ3000:37:08
110.254Lucie VeseláŽZ30Šneci v běhu00:37:19
111.293Zuzana P.ŽZ50RunMagazineTeam00:38:06
112.288Petr ŠtěpánMM3000:38:47
113.169Alena OrošováŽZ3000:38:54
114.14Eva NěmečkováŽZ4000:41:51
115.292Kristýna PechováŽZ3000:43:55
116.159Martina M.ŽZ60Šneci v běhu00:44:34
117.106Eliška HornofováŽZ2000:47:21
118.221Veronika BeránkováŽZ4000:48:27
119.188Roman TomášekMM5000:48:30
120.153Jana HolemáŽZ5000:54:26
121.242Lucie Kuklová KuklováŽZ4001:12:47
122.82Silvia KalkovaŽZ50TiKaRun01:19:13
123.25Marek S.MM3001:40:14