Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!

 

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.60Michal ZiglMM40Sport LaV run00:58:05
2.58Milan KrejčíMM50Tri Club Česká Lípa01:06:31
3.1Michal HavlíčekMM50ACES Team K.Vary01:18:08
4.104Karel Kubec Kubec MM50Veterán 01:18:40
5.137Eva HejnicováŽZ40ACES team KV01:20:53
6.91Roman ŠtípekMM50TTT Rokla01:23:35
7.99Tomas PelikanMM40Rozbehame Prahu01:28:20
8.17Petra Lorenzová LorenzováŽZ40Lorintým01:32:00
9.96Aneta PopelkovaŽZ134SPORTS TEAM01:32:41
10.39Kristina GieckováŽZ50Bohumín01:32:49
11.123Diana KakosováŽZ50DoDi Milevsko01:33:04
12.103Tomáš RálišMM50Staré Hradiště01:33:24
13.129Lenka KoutnáŽZ40SVVAT01:33:58
14.130Marie FoltýnováŽZ20Lorintým01:36:36
15.140Monika L.ŽZ4001:37:55
16.113Dominik HladíkMM30STG Postrelmov01:38:26
17.11Antonín TrnkaMM50Funkční trénink Milovice01:38:59
18.57Magdalena PetrováŽZ4001:39:17
19.52Irena ZelenáŽZ50OREL Moravské Budějovice01:39:33
20.51Ála K.ŽZ5001:42:20
21.67Jan Benedikt DoleželMM13T. J. Z. team01:43:06
22.5Zora DoležalováŽZ40Kovo Kameník01:43:17
23.82Jindřich ŠtilecMM50RUN Magazine Team01:43:49
24.89Monika FoltovaŽZ5001:44:07
25.18Barbora Střílková ŽZ4001:44:28
26.61Jiří HofmanMM40Československá obec legionářská 01:44:34
27.76Petr GiecekMM50Oderberg team01:44:48
28.77Lucie HuškováŽZ4001:45:20
29.62Josef Franěk MM40Schmachtl 01:45:31
30.102Dagmar PřikrylováŽZ50STG Postřelmov01:45:56
31.124Petr LudvíkMM5001:46:53
32.133Libor JakoubekMM40AC Horousanky01:50:13
33.81Sandra LorinczyŽZ50AC Horousanky01:54:09
34.41Lucie PokornáŽZ3001:54:28
35.139Jiří HrubešMM5001:54:47
36.66Zdeněk SáglMM60T. J. Z. team01:55:19
36.75Petra R.ŽZ5001:55:19
38.95Veronika DidkovaŽZ3001:57:44
39.56Petr BlechaMM40Pupíčci01:58:20
40.101Miloš H.MM5001:58:28
41.42Adéla Schwarzová SchwarzováŽZ30LIberec01:58:35
42.68Terezie DoleželováŽZ50T. J. Z. team01:59:34
43.142Martina LhotováŽZ40Leongess02:00:37
44.55Petra VeterníkováŽZ40Pupíčci02:01:34
45.116Ladislav JaklMM30Stg Postrelmov 02:03:00
46.40Jana KřivancováŽZ3002:05:12
47.36Tereza KovaříkováŽZ30RUN Magazine Team02:06:23
48.131Iveza BienkováŽZ30RUN magazine team02:07:06
49.141Alena KonečnáŽZ6002:07:19
50.23Vanda Kadeřábková-Březinová ŽZ50Longrun Petihosty02:08:45
51.80Kamil RichterMZ40Stg Postřelmov02:08:48
52.100Jana OlšováŽZ50Šneci v běhu02:10:39
53.3Lenka PergerováŽZ4002:11:30
54.79Martina KrálováŽZ50Stg Postřelmov02:14:13
55.120Lucie JakubcováŽZ30Rozběháme Jaroměř02:15:13
56.136Zuzana DrotárováŽZ5002:15:59
57.63Veronika MálkováŽZ1302:20:07
58.118Tereza BušováŽZ16Seběhli se na netu02:22:31
59.27Jana Váchová VáchováŽZ6002:28:10
60.78Petra KallauschováŽZ40Olmík02:33:00
61.108Petra StránskáŽZ6002:38:13
62.112Zdeňka Hendrichová ŽZ50ZdeŇule - Kadaň02:43:28
63.117Jana Bušová ŽZ50Seběhli se na netu02:44:55
64.28Monika Peštová PeštováŽZ5002:50:49
65.126Andrea MoravcováŽZ30Dobruška02:52:00
66.13Lucie Kuklová ŽZ40Rozběháme Česko02:52:05
67.48Aleš NovotnýMM3002:59:08
68.50Martin BláhaMM3003:03:35
69.85Hana Veselá VeseláŽZ5003:50:22