Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z tvého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky.

Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!

 

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.146Eliška Anna MILFAIT
ŽZ7Dukla Praha00:01:55
2.1920Filip Staněk
MM7SKM Valašské Meziříčí00:02:05
3.1904Šárka Trnečková
ŽZ7Sokol Hradec Králové 00:02:32
4.2194Karel Jan Fikerle
MM7Prostě běž! 00:02:39
5.2058Filip Jiráček
MM7M+M+J+E+F+S00:02:41
6.3042Kryštof Pechač
MM4To dáš00:02:43
7.2870Robin Wagner
MM700:02:46
8.2711Leonardo Burda
MM7Šneci v běhu00:02:47
9.2303Tereza Vlková
ŽZ700:02:54
9.2304Vojta Vlk
MM700:02:54
11.487Marek Fiala
MM7Rychlí zajíci 00:02:55
10.1097Anička Šebková
ŽZ7Šebečci00:02:55
13.1927Robin Sýkora
MM700:02:58
14.185sebastian lopusan
MM7sebik a mamka00:03:00
14.1777Daneček Bužek
MM700:03:00
14.1778Pavlíček Bužek
MM700:03:00
14.2887Laura Nevěčná
ŽZ4Brno-Lesná00:03:00
18.2059Sofie Jiráčková
ŽZ7M+M+J+E+F+S00:03:01
19.829Tereza V.
ŽZ700:03:05
19.1517Adam Kosař
MM4RUN magazine team00:03:05
19.1940Adam Dambor
MM74D00:03:05
22.423Mikuláš P.
MM700:03:06
20.889Ellen Navrátilová
ŽZ700:03:06
24.617Marie Anna Bartková
ŽZ7Staré Oldřůvky 00:03:12
25.839Filip Havlíček
MM700:03:13
25.2802Verunka Kuchařová
ŽZ400:03:13
27.1592Jakub Hejný
MM7Rozběhnou se z chůze00:03:15
28.734Tomáš Procyk
MM400:03:20
29.156Nikol Janíčková
ŽZ4Šneci v běhu00:03:22
29.1135Ondřej Kubátka
MM4DELABO00:03:22
31.2750Nikol Nalewajková
ŽZ4Nevyměknem team 00:03:23
32.1934Ondra K.
MM400:03:24
33.996Michalka Medzvecová
ŽZ700:03:25
34.3066Leontýna Zelenková
ŽZ400:03:26
35.1451Štěpánek Bros
MM400:03:29
35.2807Emička Jurdová
ŽZ400:03:29
37.1334Tibor Jánoš
MM400:03:32
36.2068Matyáš Hromádka
MM700:03:32
39.1692Barbora Broukalová
ŽZ7Vestec00:03:39
40.428Anna Housová
ŽZ700:03:40
40.2927Daneček Vykrent
MM700:03:40
40.2928Nelinka Vykrentová
ŽZ400:03:40
43.1578Adam Gazda
MM700:03:42
44.1665Barbora Kantorová
ŽZ700:03:43
45.2914Daniel Machala
MM700:03:46
46.1000Terezka Zišková
ŽZ700:03:49
47.923Nikolka H.
ŽZ7Prostě běž00:03:54
47.1638Ema Medveďová
ŽZ400:03:54
47.2522Matýsek Junek
MM4Matýsek00:03:54
50.1083Anonymní závodník
MM400:03:55
51.345Kryštof Hubinger
MM7T.J.Sokol Hluboká nad Vltavou 00:03:59
51.346Štěpán Hubinger
MM4T.J.Sokol Hluboká nad Vltavou 00:03:59
53.2556Tereza K.
ŽZ400:04:03
54.1840Jakub Silaštík
MM400:04:06
55.1010Márinka H.
ŽZ7Simča a Márinka00:04:07
55.1555Adéla Stroupková
ŽZ700:04:07
57.601Ema Oborná
ŽZ700:04:09
56.2736Bořivoj Málek
MM4Lumpíci00:04:09
59.2491Jonáš TOVARYŠ
MM400:04:11
60.424Agáta P.
ŽZ400:04:17
60.1986Monika Marie Slavíčková
ŽZ7Prostě běž!00:04:17
60.2690Emička Pechová
ŽZ400:04:17
63.903Matěj Moric
MM700:04:18
64.2829Kryštof Kment
MM700:04:21
65.2956Jakub Podskoč
MM7Rybničná 00:04:22
66.2940Teodor K.
MM700:04:24
67.2036 NIKOLA RYBOVÁ
ŽZ700:04:27
68.621Lukáš Maixner
MM700:04:29
69.478Adam Černý
MM7Černý běžci00:04:32
70.2301Šimon Bednarski
MM400:04:35
70.2521Anička Junková
ŽZ7Matýsek00:04:35
72.1602Jáchym Holaj
MM4CK Holajová 00:04:37
73.2937Michael Šebo
MM400:04:38
74.3008Tereza Švecová
ŽZ7Mirošov00:04:40
75.890Nikol Navrátilová
ŽZ400:04:42
76.2181Eliška Krippelová
ŽZ7scooby doo běžci00:04:43
77.1534Josef Jirout
MM4Úhřeťáci00:04:45
78.163Gábinka Dóková
ŽZ700:04:47
79.2018Ondrášek Eibl
MM700:04:50
80.1392Magdaléna Vohlídalová
ŽZ700:04:52
81.2952Liam Hannigan
MM700:05:00
82.2038FILIP RYBA
MM400:05:03
83.2151Nelli Toman
ŽZ400:05:05
84.197Apolenka Sallmannová
ŽZ4Malá Skála00:05:10
85.304Robert Dítko
MM700:05:12
86.1023Magdaléna Kopáčková
ŽZ400:05:13
87.1330Kateřina Kulíková
ŽZ4Rozběháme Neratovice 00:05:27
88.840Tomáš Havlíček
MM400:05:28
89.2559Terezka S.
ŽZ4Třebíč00:05:30
90.2951Alex Hannigan
MM400:05:33
91.2997Filip Havlíček
MM4JK Verona00:05:37
92.1394Skye Gill
ŽZ400:05:38
92.1395Mylor Gill
MM400:05:38
94.1770Sára Poláchová
ŽZ700:05:44
93.2572Káťa D.
ŽZ400:05:44
93.2617Nicol Kramářová
ŽZ700:05:44
97.1085Kristýna Ježková
ŽZ400:05:54
98.725Ema Vrzáňová
ŽZ4Rachejtle a Prskoleti00:06:09
99.2836Anna Konášová
ŽZ400:06:29
100.1200Mireček Zvolánek
MM400:06:30
101.1283Nathan Čillík
MM4Košice 00:06:35
101.2005Tobiáš TOTH
MM400:06:35
103.993Dášenka Medzvecová
ŽZ400:06:50
104.1119Štěpánek Šafránek
MM400:07:33
105.2681Viktoria B.
ŽZ400:07:56
106.2402Laura Brunner
ŽZ4Mucki 00:08:03
107.2988Jakub Kment
MM400:09:01
108.2751Adélka Nalewajková
ŽZ4Nevyměknem team 00:09:11
109.305Klára Svobodová
ŽZ400:09:29
110.2159Tomášek M.
MM4SKP Slovan MT00:10:10
111.1381Samuel Pánek
MM4SKK Újezd00:10:18
112.1822Toník Samek
MM700:12:18
113.1503Tadeáš Krpoun
MM403:59:00
114.2581Nella F.
ŽZ704:14:32

  

Kudyznudy.cz - tipy na výlet