Dotazy

Ještě mi nepřišla medaile

Pokud od distribuce medailí uběhlo 14 dní a ty ji stále ještě nemáš ve schránce, je možné, že se při posílání někde ztratila. V takovém případě vyplň reklamační formulář a my ti medaili pošleme znovu. 

Proč mám ve výsledcích jiný čas?

Výsledné časy vždy automaticky přepočítáváme, protože takřka nikdo neběží vždy přesnou vzdálenost, ale má o nějaký ten metr více či méně. Z času a vzdálenosti vypočítáme tempo a dle něj vypočteme čas odpovídající zadání trasy závodu. Z tohoto důvodu může následně docházet k odchylkám +/- 1-3 vteřiny oproti času, který zobrazuje Vaše aplikace. Tento přepočet zajistí objektivnější výsledky závodu, kdy všichni mají svůj čas přepočten a jsou tak pro všechny stejné podmínky.

Pokud jsi uběhl(a) například 5.15 km za 34 minut, máš tempo 6:36 min / km x 5 km (trasa závodu) = 33 minut, které ti zapíšeme do výsledků.

Zadal(a) jsem špatné pohlaví

Pokud jsi při registraci omylem zvolil(a) pohlaví neodpovídající skutečnosti, můžeš si jej bez naší pomoc opravit. Přejdi na stránku tvé registrace (odkaz najdeš v e-mailu s potvrzením registrace). U položky "Pohlaví" klikni na odkaz "opravit" a zvol odpovídající pohlaví. Po změně se automaticky provede i změna kategorie závodu na který jsi přihlášen(a).

 Změna trati

Pokud se necítíš na zvolenou trať, nebo naopak jsi zvolil(a) omylem jinou trať, nic se neděje a můžeš si ji kdykoliv opravit. Přejdi na stránku tvé registrace (odkaz najdeš v e-mailu s potvrzením registrace). U položky "Trať" klikni na odkaz "opravit" a zvol novou délku tratě. Změna je možná pouze do doby něž nahraješ důkaz o tvém běhu.

E-mail s potvrzením registrace nepřišel

Ihned po tvé registraci zasíláme e-mail s potvrzením registrace a dalšími informacemi. Pokud ti tento e-mail nedorazil, zkus se podívat v poště do složky hromadná pošta, nebo nevyžádaná pošta (SPAM). Pokud e-mail nenajdeš, mohlo se stát, že z důvodu chyby (překlepu) při zadání e-mailové adresy při registrace opravdu nebyl doručen. V takovém případě se podívej do startovní listiny zda tvá registrace úspěšně dorazila a napiš nám žádost o zaslání e-mailu spolu se startovním číslem, které najdeš ve startovní listině (pokud je tvá registrace uhrazena).

Kde najdu startovní číslo?

Po uhrazení registrace je automaticky vygenerováno startovní číslo, které najdeš na stránce s potvrzením registrace. Krom e-mailu s potvrzením objednávky neposíláme žádné další e-maily, vše najdeš vždy na stránce s potvrzením registrace na kterou najdeš odkaz v potvrzovacím e-mailu.

Nahrání výsledku běhu

V e-mailu s potvrzením registrace máš odkaz na stránku své registrace a v čase konání závodu se ti na ní zobrazí formulář pro zadání dosaženého času, délky běhu s až tří fotografií s důkazem o tvém běhu. Alespoň na jedné fotce / screenshotu z aplikace, musí být vidět délka tvého běhu, spolu s časem a datumem (může být i "today"). Po vložení uvidíš tebou odeslaný výsledek, který čeká na naši kontrolu. Po naší kontrole a jeho schválení, bude tvůj čas zaznamenán do výsledkové listiny. Kontrola může trvat i několik hodin, přeci jen v hlavním čase zkontrolovat stovky až tisíce výsledků zabere určitý čas.

Fotografii s důkazem o absolvování nahraj včas, nejdéle do data a hodiny uvedené v propozicích akce. Po tomto termínu nebude možné výsledek dodatečně nahrát a tvůj běh nebude ve výsledkové listině (pokud máš objednanou medaili, tak ti dorazí bez ohledu na nahrání výsledku). Ber tak ohled na ostatní běžce, kteří netrpělivě čekají na konečné výsledky a diplomy.

Kde najdu diplom?

 Stejně jako vše, i diplom najdeš na stránce své registrace. Po termínu ukončení závodu (termín pro nahrání výsledků) zpracujeme došlé výsledky, ze kterých sestavíme výsledkovou listinu a všem účastníkům jsou vystaveny diplomy, které si každý může stáhnout (PDF) na stránce své registrace. Odkaz na diplom je dostupný i ve výsledkové listině.

Registrace

Nejprve si zvol trasu závodu a zaregistruj se. Nepřeceňuj své síly a zvol si trasu přiměřenou tvému aktuálnímu zdravotnímu stavu. Výběr trasy závodu je aktivní až po té co zadáš rok svého narození.

Po registraci ti zašleme na e-mail souhrnné informace o tvé registraci a informace jak po dokončení zaslat důkaz o absolvování tvého běhu.

Registrace je zdarma. Organizace závodů v tomto měřítku je velice složitá disciplína. Budeme rádi, pokud naší snahu a závody odměníš zasláním dobrovolného startovného v libovolné výši. Velice za to děkujeme. (Tuto možnost dostaneš přímo při registraci. Jelikož jde o celosvětový projekt, byla zvolena, jako jediná světově univerzální možnost - platba platební kartou on-line. Jde o nejběžnější způsob platby ve světě. Nemusíš se obávat, že platba je v EUR. Tvoje banka ti při platbě kartou vždy strhne pouze přiměřený ekvivalent aktuálního průměrného kurzu vůči tvé národní měně.)

Po té co odešleš tvou registraci do systému, přijde ti email s odkazem, na kterém najdeš přiřazené startovní číslo. Číslo si můžeš vytisknout a běžet s připnutým číslem na hrudi.

Platba

Úhrada dobrovolného startovného se provádí online přes platební bránu platební kartou (Tuto možnost dostaneš přímo při registraci. Jelikož jde o celosvětový projekt, byla zvolena, jako jediná světově univerzální možnost - platba platební kartou on-line. Jde o nejběžnější způsob platby ve světě. Nemusíš se obávat, že platba je v EUR. Tvoje banka ti při platbě kartou vždy strhne pouze přiměřený ekvivalent aktuálního průměrného kurzu vůči tvé národní měně).

Vyběhni a pošli důkaz

Naplánuj si kdekoliv ve tvém okolí trasu dle zvolené délky závodu a vyběhni v čase určeném pro závod. Běh na běžeckém páse či podobných strojích není podporován, jelikož by došlo k narušení rovných podmínek závodníků.

Nezapomeň si svou aktivitu zaznamenat na chytré hodinky, nebo mobilní aplikaci (např. Endomondo).

Po dokončení nám odešli dle instrukcí v e-mailu důkaz o absolvování běhu v podobě screenshotu obrazovky z tvé sportovní aplikace, kde bude vidět datum tvého běhu, délka uběhnuté trasy a čas.