Virtuální závody

Vytrvalostní sport je způsob zdravého životního stylu i zábava pro celou rodinu a přátele, se kterými teď můžeš sdílet zážitky i na dálku.
Virtuální závody a výzvy fungují stejně jako jakýkoli jiný sport (skutečně sportuješ – běháš, jezdíš na kole, plaveš, atd.). Virtuální je pouze tabulka výsledků, vše ostatní je reálné a je jen na tobě, jak zvládneš jednotlivé výzvy, které si odběhneš svým vlastním tempem, kdekoli venku v přírodě i bez ohledu na výsledek.
Jediné, co musíš udělat, je přihlásit se do závodu či výzvy, jít běhat a zaslat důkaz, že máš splněno.
Virtuální závody jsou skvělý způsob jak zůstat fit po celý rok. Sdílej zážitky se svými přáteli a získej krásné medaile za svůj výkon!

Vyber si svůj závod nebo výzvu, přihlaš se a vyběhni!

 

 

Pomozte nám prosím s propagací závodů doma i v cizině


Je to poprvé, co se pokusil kdokoli podobně ambiciózní virtuální projekt uspořádat. Dali jsme si za cíl bez bariér vtáhnout do virtuální hry celý svět.


POMOZ nám prosím s propagací, a to nejen ve tvé rodné zemi, ale máš-li tu možnost, tak po celém světe. Sdílej své zážitky, běhy, čísla, řekněte o závodech kamarádům a zapojte se společně do projektu, který umožní během 17ti závodních dní spojit a porovnat síly lidem ze všech koutů planety.


Pošlete Kamarádům informaci o těchto virtuálních hrách a požádejte je, aby to i oni poslali dál. Poslat můžeš cokoli tě napadne, ale pro ulehčení jsme připravili možnost ZDE stáhnout obrázky a texty v několika světových jazycích. Událost na facebooku k pozvání přátel naleznete zde.


Individuální sport a stejně tak virtuální závodění jsou komunitní záležitostí a opravdového úspěchu mohou dosáhnout jen ve chvíli, když se zapojí hodně lidí, se kterými je možné zážitky a trasy sdílet, porovnávat se, nechat se motivovat a zároveň je motivovat ostatní.


Poprvé je možné, aby celý svět netleskal hrstce elitních sportovců, ale elitní sportovci tleskali, tisícům těch, kteří dosahují každý sám svých malých či velkých cílů. 


Za každou pomoc velice děkujeme.