Virtuální závody

Virtuální závody a  výzvy fungují stejně jako jakýkoli jiný druh sportu a musíš je zvládnout v reálném světě. Virtuální je pouze tabulka výsledků, vše ostatní je skutečné a je jen na tobě, jak zvládneš jednotlivé výzvy, svým vlastním tempem, kdekoli venku v přírodě i bez ohledu na výsledek. 

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky. 

Vyber si svůj závod nebo výzvu, přihlaš se a vystartuj!

 

 

Pomoz nám prosím s propagací závodů


Již potřetí si dáváme za cíl bez bariér vtáhnout do virtuální hry celou republiku.

POMOZ nám prosím s propagací, a to kdekoli uznáš za vhodné. Můžeš sdílet své zážitky, běhy, čísla, řekni o závodech kamarádům a zapoj se společně do projektu, který umožní během 30ti závodních dní spojit a porovnat síly lidem ze všech koutů země.

Pošli kamarádům informaci o těchto virtuálních hrách a požádej je, aby to i oni poslali dál. Sdílet můžeš cokoli tě napadne. Pro ulehčení jsme v sekci PR připravili možnost stáhnout obrázky a tiskovou zprávu. 

Individuální sport a stejně tak virtuální závodění jsou komunitní záležitostí a opravdového úspěchu mohou dosáhnout jen ve chvíli, když se zapojí hodně lidí, se kterými je možné zážitky a trasy sdílet, porovnávat se, nechat se motivovat a zároveň je motivovat ostatní.

Již potřetí je možné, aby se netleskalo jen hrstce elitních sportovců, ale aby naopak elitní sportovci tleskali tisícům těch, kteří se snaží dosáhnout svých malých či velkých cílů.


Za každou pomoc velice děkujeme.