Pomozte nám prosím s propagací závodů doma i v cizině

Je to poprvé, co se pokusil kdokoli podobně ambiciózní virtuální projekt uspořádat. Dali jsme si za cíl bez bariér vtáhnout do virtuální hry celý svět. Pomoc i samotných sportovců je pro úspěch projektu klíčová.

POMOZ nám prosím s propagací, a to nejen ve tvé rodné zemi, ale máš-li tu možnost, tak po celém světe. Sdílej své zážitky, běhy, čísla, řekněte o závodech kamarádům a zapojte se společně do projektu, který umožní během 17ti závodních dní spojit a porovnat síly lidem ze všech koutů planety.

Pošlete Kamarádům informaci o těchto virtuálních hrách a požádejte je, aby to i oni poslali dál. Poslat můžeš cokoli tě napadne. Pro ulehčení jsme připravili možnost níže na této stránce stáhnout obrázky a texty v několika světových jazycích. Událost na facebooku k pozvání přátel naleznete zde.

Individuální sport a stejně tak virtuální závodění jsou komunitní záležitostí a opravdového úspěchu mohou dosáhnout jen ve chvíli, když se zapojí hodně lidí, se kterými je možné zážitky a trasy sdílet, porovnávat se, nechat se motivovat a zároveň je motivovat ostatní.

Poprvé je možné, aby celý svět netleskal hrstce elitních sportovců, ale elitní sportovci tleskali, tisícům těch, kteří dosahují každý sám svých malých či velkých cílů.

Za každou pomoc velice děkujeme.

 

Ke stažení

Hlavní

Ostatní