Pomoz nám prosím s propagací závodů

Již potřetí jsme si dali za cíl bez bariér vtáhnout do virtuální hry celou republiku a pomoc i samotných sportovců je pro úspěch projektu klíčová.

POMOZ nám prosím s propagací, a to kdekoli uznáš za vhodné. Můžeš sdílet své zážitky, běhy, čísla, řekni o závodech kamarádům a zapoj se společně do projektu, který umožní během 30ti závodních dní spojit a porovnat síly lidem ze všech koutů země.

Pošli kamarádům informaci o těchto virtuálních hrách a požádej je, aby to i oni poslali dál. Sdílet můžeš cokoli tě napadne. Pro ulehčení jsme připravili možnost níže na této stránce stáhnout obrázky a tiskovou zprávu.

Individuální sport a stejně tak virtuální závodění jsou komunitní záležitostí a opravdového úspěchu mohou dosáhnout jen ve chvíli, když se zapojí hodně lidí, se kterými je možné zážitky a trasy sdílet, porovnávat se, nechat se motivovat a při tom motivovat ostatní. 

Již potřetí je možné, aby se netleskalo jen hrstce elitních sportovců, ale aby naopak elitní sportovci tleskali tisícům těch, kteří se snaží dosáhnout svých malých či velkých cílů.

 Za každou pomoc velice děkujeme, 

Pavel, Terka a tým  

Tisková zpráva CZ

Ke stažení

Hlavní

Ostatní