Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!

 

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.89Kateřina FišerováŽZ3000:10:01
2.95Vladimíra PodráskáŽZ5000:12:01
3.177Filip OspalýMM50Here To Win00:12:47
4.8Veronika ZemánkováŽZ1600:13:15
5.93Pavla FučíkováŽZ4000:13:16
6.151Pavel ObrMM60PKVs00:13:19
7.3Michal Havlíček HavlíčekMM50ACES Team K.Vary00:14:09
8.20Jana S.ŽZ40Litoměřice00:14:26
9.28Majka TykalováŽZ40Báječné ženy v běhu00:15:32
10.42Ivana Ebelová EbelováŽZ6000:16:12
11.133Zlata KožakováŽZ3000:16:36
12.64David HentschelMM13Judo Varnsdorf00:16:41
13.163Veronika S.ŽZ20HC Bohemians Praha 195200:16:43
13.164Simona MoosŽZ50PKU00:16:43
15.158Lukáš KysilkaMM40MK city00:16:59
16.148Anita VeseláŽZ60SDH Chloumek00:17:53
17.11Barbora HronováŽZ4000:19:21
18.178Jan Chvátal ChvátalMM4000:20:38
19.132Věra ZáhorováŽZ4000:21:04
20.71Roman PiskačMM60Orlenunipetrol00:21:09
21.129Pavel VondruškaMM50AJETO00:21:38
22.14Karla KadlecováŽZ50Run magazín team00:21:48
23.32Miloslav OttaMM4000:21:56
24.87Barbora KučerováŽZ50Tigers00:22:11
25.9Miluška PavlasováŽZ50Rájov00:23:18
26.116Irena ZelenáŽZ5000:23:21
27.10Miroslav KočovskýMM50TJ Sokol Senohraby00:23:29
28.18Lucie BrůhováŽZ1600:23:38
29.101Lenka KopřivováŽZ5000:23:47
30.1Tereza KovaříkováŽZ30RUN Magazine Team00:24:01
31.154Darina MachalováŽZ3000:24:05
32.96Alena BlažkováŽZ6000:24:11
33.134Jirka HrubešMM5000:24:23
34.157Vladimír I.MM60+00:24:31
35.143Ivana StaňkováŽZ40adidas Runners Prague00:24:40
36.17Šárka BrůhováŽZ5000:24:56
37.153Michal ChrudinaMM4000:25:00
38.44Petra D.ŽZ40Čmaňa a Pekáč00:25:14
39.23Tomáš VyhnálekMM60Hasiči Unipetrol00:25:29
40.106Tereza FousováŽZ3000:25:30
41.170Jana HavlíčkováŽZ5000:26:14
42.41Alena BlažkováŽZ6000:26:20
43.65Monika ZavřelováŽZ3000:27:10
44.136Jana PfefferováŽZ5000:27:26
45.56Michaela KosakováŽZ30Šnek v tempu00:27:29
46.12Martina VrbickáŽZ40Šneci v běhu00:27:34
47.171Marie ProkopiusováŽZ4000:27:41
48.21Vlastimil KrpešMM60Frog00:27:51
49.77Milan HlavaMM60+00:29:01
50.173Petra StránskáŽZ60Lhotka zastávka00:29:16
51.55Petr MarvalMM5000:29:34
52.54Jana DunovskaŽZ2000:30:46
53.103Andrea LaušováŽZ3000:31:43
54.90Petr SedláčekMM4000:32:20
55.138Kristýna PaškováŽZ4000:32:41
56.99Lenka HaringerováŽZ3000:33:39
57.5Eliška BlaščákováŽZ4000:33:53
58.48Kristina M.ŽZ40Výzva 202100:33:58
59.24Jitka PěknáŽZ5000:35:45
60.152Kateřina HanychováŽZ3000:35:55
61.37David StummerMM3000:36:23
62.7Jana VokataŽZ5000:37:26
63.137Monika KefurtováŽZ4000:40:12
64.140Grey WOLFMM60#GLADIATOR RACE TEAM00:45:03
65.114Vladimír CMM4000:46:54
66.172Vladislava KrejčováŽZ5000:49:24
67.102Jana HladkáŽZ4000:50:00
68.155Kateřina OppelováŽZ30Mixouši00:51:54
69.147Martin StaněkMM4000:53:43
70.81Miroslava PreňkováŽZ50Rychlonožka00:55:16
70.83Miroslava PreňkováŽZ30Rychlonožka00:55:16