Triatlon 2022

TermínStart 15. 07. 2022 00:00
Konec 14. 08. 2022 23:59
RegistraceStart 15. 07. 2022 00:00
Konec 14. 08. 2022 23:59
StartovnéZDARMA
Tratě
Kategorie

Milí závodníci, 3. ročník Letních virtuálních her pro vás právě připravujeme a brzy zveřejníme více informací. 

 

Pomoz nám prosím s propagací závodů


Již potřetí si dáváme za cíl bez bariér vtáhnout do virtuální hry celou republiku.

POMOZ nám prosím s propagací, a to kdekoli uznáš za vhodné. Můžeš sdílet své zážitky, běhy, čísla, řekni o závodech kamarádům a zapoj se společně do projektu, který umožní během 30ti závodních dní spojit a porovnat síly lidem ze všech koutů země.

Pošli kamarádům informaci o těchto virtuálních hrách a požádej je, aby to i oni poslali dál. Sdílet můžeš cokoli tě napadne. Pro ulehčení jsme v sekci PR připravili možnost stáhnout obrázky a tiskovou zprávu. Zatím se jedná o materiály z posledního ročníku, tedy z léta 2021, ale na nových materiálech v tuto chvíli pracujeme a hned, jak je budeme mít, je aktualizujeme. 

Individuální sport a stejně tak virtuální závodění jsou komunitní záležitostí a opravdového úspěchu mohou dosáhnout jen ve chvíli, když se zapojí hodně lidí, se kterými je možné zážitky a trasy sdílet, porovnávat se, nechat se motivovat a zároveň je motivovat ostatní.

Již potřetí je možné, aby se netleskalo jen hrstce elitních sportovců, ale aby naopak elitní sportovci tleskali tisícům těch, kteří se snaží dosáhnout svých malých či velkých cílů.


Za každou pomoc velice děkujeme.

 

Najdi si ZDE téma, podcast, nebo osobnost, kterou chceš poslouchat!