Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z tvého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky.

Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!

 

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasNastoupánoDiplom
1.181Matyas Fanderlik
MM16UNLIMITED NUTRI CLINIC00:07:290 m
2.622Matěj Korec
MM16STG Svitavy00:12:090 m
3.990David F.
MM1000:12:390 m
4.392Karolína Zmeková
ŽZ10Klub biatlonu Roškopov00:12:430 m
4.496Petr Zdvořáček
MM10Rozběháme Strakonice 00:12:430 m
6.557Eliška Giecková
ŽZ10Bohumín00:13:040 m
7.996lukáš šimonek
MM1000:13:180 m
8.467Aneta Popelkova
ŽZ134SPORT Team00:13:330 m
9.318Břetislav B.
MM13TODAME00:13:360 m
10.776Štěpán Havlín
MM13SK Havlin Třebovle00:13:570 m
11.314Ondřej Hruboš
MM1000:14:000 m
12.994david šimonek
MM1300:14:180 m
13.979Simona Lomská
ŽZ10Sk Čéčova České Budějovice 00:14:300 m
14.446Jan Bosman
MM10Záchranáři00:15:250 m
15.495Tomáš Zdvořáček
MM7Rozběháme Strakonice 00:15:310 m
16.360Karolína Brchelová
ŽZ1000:15:460 m
17.775Amálie Havlínová
ŽZ10SK Havlin Třebovle00:16:030 m
18.351Natálie Bendová
ŽZ1000:16:160 m
19.505David Farkaš
MM1000:16:190 m
20.180Miroslav Lorenz
MM10Lorintým00:16:380 m
21.465Ondřej B.
MM1300:16:390 m
22.390Matěj Karnolt
MM1000:16:400 m
23.374Veronika Rysková
ŽZ10Rozběháme Strakonice00:17:420 m
24.75Radim Fiala
MM10Rychlí zajíci 00:17:520 m
25.397Jakub Mišák
MM1000:17:530 m
26.998Martin Irša
MM13In line Veselí00:17:590 m
27.988Jakub Bosák
MM7Rozběháme Česko 00:18:230 m
28.780Anastázie Sedláčková
ŽZ1600:18:260 m
29.715Jitka Barvínková
ŽZ10SK Klackaři00:18:310 m
30.353Tomášek Neužil
MM1000:18:460 m
31.691Lenka Prausová
ŽZ7Záchlumí00:18:550 m
31.714Radim Barvínek
MM10SK Klackaři00:18:550 m
33.74Patrik Herejk
MM1300:19:070 m
34.742Ondrášek Průcha
MM400:19:160 m
35.147Danielka Parýzková
ŽZ1000:19:180 m
36.868Kristýna Jurdová
ŽZ1000:19:200 m
37.941Veronika Vávrová
ŽZ700:19:280 m
38.391Jakub Karnolt
MM700:19:290 m
39.519Vojta Málek
MM1000:19:360 m
40.984Kryštof Pechač
MM4To dáš00:19:510 m
41.166Jakub Zrno
MM1000:20:000 m
41.692Tomáš Praus
MM7Záchlumí00:20:000 m
43.664Františka Michaela Fikerlová
ŽZ7Prostě běž! 00:20:190 m
44.596Samuel Gadziala
MM1300:20:350 m
45.400Erik Eštók
MM7MŠK Žiar nad Hronom 00:20:400 m
46.248Linda Hyvnarová
ŽZ7Kopřivnice00:20:580 m
46.249Samuel Hyvnar
MM10Kopřivnice00:20:580 m
48.506Šárka Trnečková
ŽZ7Sokol Hradec Králové 00:21:190 m
49.1000Pepík Kuchař
MM1000:21:230 m
49.1002Verunka Kuchařová
ŽZ400:21:230 m
51.981Petr Žák
MM700:22:230 m
52.670Adéla Sixtová
ŽZ1000:22:420 m
52.671Veronika Sixtová
ŽZ700:22:420 m
54.985Jakub Sotona
MM4McQueen z Břežan00:23:270 m
55.479Jindřich Holaj
MM10CK Holajová00:23:480 m
56.575Vít Soldát
MM700:24:270 m
57.876Anička D.
ŽZ10Drahotínov00:24:310 m
58.906Jan Luňák
MM400:24:390 m
59.559Vinicius .
MM10Vesničani00:25:310 m
60.73Vanesa Herejková
ŽZ700:25:350 m
60.875Matýsek D.
MM10Drahotínov00:25:350 m
62.401Dominik Vaněček
MM13Happy Event Sally00:25:390 m
63.410Anička PLUCNAROVÁ
ŽZ7Krnov00:25:420 m
64.907Jakub Uher
MM400:26:220 m
65.623Vojtěch Korec
MM13STG Svitavy00:26:400 m
66.574Václav Soldát
MM700:26:410 m
67.501Barbora Broukalová
ŽZ7Vestec00:27:190 m
68.608Lucie Brožovská
ŽZ1000:27:300 m
69.63Barborka Paulusová
ŽZ700:27:400 m
70.175Ema Oborná
ŽZ7Frýdek-Místek00:27:410 m
71.464Adéla Stroupková
ŽZ700:27:500 m
72.970Laura Łupińska
ŽZ700:27:510 m
73.514Gábinka K.
ŽZ700:28:060 m
74.602Eva Hufová
ŽZ700:28:070 m
75.859Kateřina Salvová
ŽZ1000:28:090 m
76.168Jakub Šmída
MM7Rachejtle a Prskoleti00:28:310 m
77.558Matěj Tichý
MM1000:28:470 m
78.698Maxim Pruška
MM700:29:160 m
79.294Michalka Medzvecová
ŽZ700:29:300 m
79.685Tereza Vlková
ŽZ700:29:300 m
79.686Vojta Vlk
MM700:29:300 m
82.481Anetka Čeřovská
ŽZ7Podkrkonošský bajkeři00:29:310 m
83.313Ester N.
ŽZ1000:29:330 m
84.616Dita M.
ŽZ400:29:360 m
85.930Denis Hons
MM7Honsovi00:29:520 m
86.987Klára Prosecká
ŽZ1300:29:540 m
87.760David Vejmola
MM10SK Bivoj Litvínov 00:29:590 m
88.606Magdalena P.
ŽZ1000:30:510 m
89.58Jan Tábor
MM13MCBP Děčín00:30:560 m
90.653Miroslav Wiechec
MM1300:31:080 m
91.790Kristína Kopčíková
ŽZ1000:31:530 m
92.149Dominika Chloupková
ŽZ400:32:240 m
93.953Tomáš Vavřík
MM7COPR TJ PŘEŠTICE00:32:470 m
94.99Verunka Veve
ŽZ1300:33:110 m
95.835Simona Matějková
ŽZ400:33:230 m
96.548Honzik Macháček
MM1300:33:290 m
97.625Matyáš Hromádka
MM700:34:010 m
98.18Nikol Janíčková
ŽZ4Šneci v běhu00:34:120 m
99.782Simonka Smerdova
ŽZ7Sk Speed Brno00:34:370 m
100.460Josef Jirout
MM4Úhřeťáci00:35:240 m
101.747Stázinka Horecká
ŽZ400:36:130 m
102.603Páťa Vágner
MM7Rousínov00:37:070 m
103.777Jakub Dogner
MM700:37:270 m
104.369Anna Havlíčková
ŽZ1600:38:200 m
105.803Víťa Lerch
MM700:38:350 m
106.726Denisa Jelenová
ŽZ700:38:530 m
107.967Kryštof J.
MM700:40:420 m
108.509Lukáš Butala
MM7Velo academie Kladno00:40:480 m
109.472Adam Gazda
MM700:41:340 m
110.626Vítek Kantor
MM700:42:120 m
111.628Peter V.
MM7Na kole s Miškou00:42:390 m
111.645Ondřej Haluška
MM7Halušáci00:42:390 m
113.855Ema M.
ŽZ1000:43:020 m
112.856Sophie M.
ŽZ700:43:020 m
115.1015Natálie Šrámková
ŽZ400:43:550 m
116.424Tibor Jánoš
MM400:45:080 m
117.968Tobiáš J.
MM400:52:460 m
118.798Jana Vaničková
ŽZ1001:04:160 m
119.121Milan Chudoba
MM7Šneci v běhu 01:04:260 m
120.799Marta Vaníčková
ŽZ701:08:000 m
121.962Filip Havlíček
MM4JK Verona01:35:140 m

  

Kudyznudy.cz - tipy na výlet