Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!

 

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasNastoupánoDiplom
1.181Matyas FanderlikMM16UNLIMITED NUTRI CLINIC00:07:290 m
2.622Matěj KorecMM16STG Svitavy00:12:090 m
3.990David F.MM1000:12:390 m
4.392Karolína Zmeková ŽZ10Klub biatlonu Roškopov00:12:430 m
4.496Petr Zdvořáček MM10Rozběháme Strakonice 00:12:430 m
6.557Eliška GieckováŽZ10Bohumín00:13:040 m
7.996lukáš šimonekMM1000:13:180 m
8.467Aneta PopelkovaŽZ134SPORT Team00:13:330 m
9.318Břetislav B.MM13TODAME00:13:360 m
10.776Štěpán HavlínMM13SK Havlin Třebovle00:13:570 m
11.314Ondřej HrubošMM1000:14:000 m
12.994david šimonekMM1300:14:180 m
13.979Simona Lomská ŽZ10Sk Čéčova České Budějovice 00:14:300 m
14.446Jan BosmanMM10Záchranáři00:15:250 m
15.495Tomáš Zdvořáček MM7Rozběháme Strakonice 00:15:310 m
16.360Karolína BrchelováŽZ1000:15:460 m
17.775Amálie HavlínováŽZ10SK Havlin Třebovle00:16:030 m
18.351Natálie BendováŽZ1000:16:160 m
19.505David FarkašMM1000:16:190 m
20.180Miroslav LorenzMM10Lorintým00:16:380 m
21.465Ondřej B.MM1300:16:390 m
22.390Matěj KarnoltMM1000:16:400 m
23.374Veronika RyskováŽZ10Rozběháme Strakonice00:17:420 m
24.75Radim FialaMM10Rychlí zajíci 00:17:520 m
25.397Jakub MišákMM1000:17:530 m
26.998Martin IršaMM13In line Veselí00:17:590 m
27.988Jakub Bosák MM7Rozběháme Česko 00:18:230 m
28.780Anastázie SedláčkováŽZ1600:18:260 m
29.715Jitka BarvínkováŽZ10SK Klackaři00:18:310 m
30.353Tomášek NeužilMM1000:18:460 m
31.691Lenka PrausováŽZ7Záchlumí00:18:550 m
31.714Radim BarvínekMM10SK Klackaři00:18:550 m
33.74Patrik HerejkMM1300:19:070 m
34.742Ondrášek PrůchaMM400:19:160 m
35.147Danielka ParýzkováŽZ1000:19:180 m
36.868Kristýna JurdováŽZ1000:19:200 m
37.941Veronika VávrováŽZ700:19:280 m
38.391Jakub KarnoltMM700:19:290 m
39.519Vojta MálekMM1000:19:360 m
40.984Kryštof PechačMM4To dáš00:19:510 m
41.166Jakub ZrnoMM1000:20:000 m
41.692Tomáš PrausMM7Záchlumí00:20:000 m
43.664Františka Michaela Fikerlová ŽZ7Prostě běž! 00:20:190 m
44.596Samuel GadzialaMM1300:20:350 m
45.400Erik Eštók MM7MŠK Žiar nad Hronom 00:20:400 m
46.248Linda HyvnarováŽZ7Kopřivnice00:20:580 m
46.249Samuel HyvnarMM10Kopřivnice00:20:580 m
48.506Šárka TrnečkováŽZ7Sokol Hradec Králové 00:21:190 m
49.1000Pepík KuchařMM1000:21:230 m
49.1002Verunka KuchařováŽZ400:21:230 m
51.981Petr ŽákMM700:22:230 m
52.670Adéla SixtováŽZ1000:22:420 m
52.671Veronika SixtováŽZ700:22:420 m
54.985Jakub SotonaMM4McQueen z Břežan00:23:270 m
55.479Jindřich HolajMM10CK Holajová00:23:480 m
56.575Vít SoldátMM700:24:270 m
57.876Anička D.ŽZ10Drahotínov00:24:310 m
58.906Jan LuňákMM400:24:390 m
59.559Vinicius .MM10Vesničani00:25:310 m
60.73Vanesa HerejkováŽZ700:25:350 m
60.875Matýsek D.MM10Drahotínov00:25:350 m
62.401Dominik VaněčekMM13Happy Event Sally00:25:390 m
63.410Anička PLUCNAROVÁŽZ7Krnov00:25:420 m
64.907Jakub UherMM400:26:220 m
65.623Vojtěch KorecMM13STG Svitavy00:26:400 m
66.574Václav SoldátMM700:26:410 m
67.501Barbora BroukalováŽZ7Vestec00:27:190 m
68.608Lucie BrožovskáŽZ1000:27:300 m
69.63Barborka PaulusováŽZ700:27:400 m
70.175Ema ObornáŽZ7Frýdek-Místek00:27:410 m
71.464Adéla StroupkováŽZ700:27:500 m
72.970Laura ŁupińskaŽZ700:27:510 m
73.514Gábinka K.ŽZ700:28:060 m
74.602Eva HufováŽZ700:28:070 m
75.859Kateřina SalvováŽZ1000:28:090 m
76.168Jakub ŠmídaMM7Rachejtle a Prskoleti00:28:310 m
77.558Matěj TichýMM1000:28:470 m
78.698Maxim PruškaMM700:29:160 m
79.294Michalka MedzvecováŽZ700:29:300 m
79.685Tereza VlkováŽZ700:29:300 m
79.686Vojta VlkMM700:29:300 m
82.481Anetka ČeřovskáŽZ7Podkrkonošský bajkeři00:29:310 m
83.313Ester N.ŽZ1000:29:330 m
84.616Dita M.ŽZ400:29:360 m
85.930Denis HonsMM7Honsovi00:29:520 m
86.987Klára ProseckáŽZ1300:29:540 m
87.760David VejmolaMM10SK Bivoj Litvínov 00:29:590 m
88.606Magdalena P.ŽZ1000:30:510 m
89.58Jan TáborMM13MCBP Děčín00:30:560 m
90.653Miroslav WiechecMM1300:31:080 m
91.790Kristína KopčíkováŽZ1000:31:530 m
92.149Dominika ChloupkováŽZ400:32:240 m
93.953Tomáš VavříkMM7COPR TJ PŘEŠTICE00:32:470 m
94.99Verunka VeveŽZ1300:33:110 m
95.835Simona MatějkováŽZ400:33:230 m
96.548Honzik MacháčekMM1300:33:290 m
97.625Matyáš HromádkaMM700:34:010 m
98.18Nikol JaníčkováŽZ4Šneci v běhu00:34:120 m
99.782Simonka SmerdovaŽZ7Sk Speed Brno00:34:370 m
100.460Josef JiroutMM4Úhřeťáci00:35:240 m
101.747Stázinka HoreckáŽZ400:36:130 m
102.603Páťa VágnerMM7Rousínov00:37:070 m
103.777Jakub DognerMM700:37:270 m
104.369Anna HavlíčkováŽZ1600:38:200 m
105.803Víťa LerchMM700:38:350 m
106.726Denisa JelenováŽZ700:38:530 m
107.967Kryštof J.MM700:40:420 m
108.509Lukáš ButalaMM7Velo academie Kladno00:40:480 m
109.472Adam GazdaMM700:41:340 m
110.626Vítek KantorMM700:42:120 m
111.628Peter V.MM7Na kole s Miškou00:42:390 m
111.645Ondřej HaluškaMM7Halušáci00:42:390 m
113.855Ema M.ŽZ1000:43:020 m
112.856Sophie M.ŽZ700:43:020 m
115.1015Natálie ŠrámkováŽZ400:43:550 m
116.424Tibor JánošMM400:45:080 m
117.968Tobiáš J.MM400:52:460 m
118.798Jana VaničkováŽZ1001:04:160 m
119.121Milan ChudobaMM7Šneci v běhu 01:04:260 m
120.799Marta VaníčkováŽZ701:08:000 m
121.962Filip HavlíčekMM4JK Verona01:35:140 m