Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!

 

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.352Petr CimprichMM40Nordic walking Olomouc01:04:27
2.143Tomáš VrzalMM4001:12:24
3.80Tomáš TatekMM50JEDEN MĚSÍC BĚŽCE01:13:36
4.261Pavel HorákMM5001:16:11
5.385Lucie TeťhalováŽZ5001:18:56
6.33Jana P.ŽZ4001:19:42
7.113Libuse PavlisováŽZ5001:21:50
7.114Petr PavlisMM5001:21:50
9.129Michaela SomerlikováŽZ40Havířov01:22:36
10.14Pavla TicháŽZ4001:23:42
11.273Monika DivišováŽZ40Cykloklub Kněžice01:24:07
12.133Klára ErgensováŽZ40Vikiteam01:25:26
13.212Lukáš KysilkaMM40MK city01:26:14
14.410Martin DítěMM60Briad Team01:26:36
15.388Iva ProcházkováŽZ50Šneci v běhu01:26:42
16.327Ludmila NovákováŽZ5001:30:52
17.31Robert ČernýMM5001:31:05
18.145Světlana KadlecováŽZ60Klášterec01:31:57
19.247Martina JílkováŽZ4001:33:19
20.369Grey WOLFMM60#GLADIATOR RACE TEAM01:35:15
21.48Tomáš VyhnálekMM60Hasiči Unipetrol01:35:35
22.98Kristina M.ŽZ40Výzva 202101:36:03
23.218Carsten JanczakMM50Team Erdinger Alkoholfrei01:37:18
24.325Ivana EbelováŽZ6001:38:22
25.26Andulka S.ŽZ60+ROZBĚHÁME PLZEŇ01:38:58
26.358Michaela KosakováŽZ30Šnek v tempu01:39:25
27.122Martin KrajščákMM5001:39:56
28.347Gabriela MalínskáŽZ5001:41:07
29.394Michal ChrudinaMM4001:42:53
30.300Kateřina GřeškováŽZ50Run magazine team01:43:15
31.40Tomáš ČermákMM4001:43:59
31.176Nina DřevíkovskáŽZ5001:43:59
33.392Eva L.ŽZ4001:44:46
34.291Petra StránskáŽZ60Lhotka zastávka01:44:53
35.7Miluška PavlasováŽZ50Rájov01:45:07
36.53Lucie K.ŽZ4001:45:44
37.331Jolana Rybová (Rybka)ŽZ5001:46:00
38.120Karla HentschelováŽZ50Judo Varnsdorf01:46:25
39.383Petra RabováŽZ4001:47:14
40.373Hana KaprováŽZ5001:47:31
41.146David HentschelMM13Judo Varnsdorf01:47:56
42.238Petr ZaplatílekMM50Amatéři01:47:57
43.81Alena BlažkováŽZ6001:48:14
44.41Eva M.ŽZ4001:48:35
45.50Jitka PěknáŽZ5001:49:11
46.384Eva H.ŽZ3001:49:14
47.365Kristýna PaškováŽZ4001:50:43
48.396Tomáš ŽiškaMM60Mattoni Freerun FM01:50:49
49.23Kristýna ŠteflováŽZ3001:51:40
50.100Alena FilipováŽZ5001:51:42
51.382Tereza B.ŽZ3001:51:44
52.312Michaela JuříčkováŽZ3001:51:55
52.395Šimon JuříčekMM401:51:55
54.132Roman PiskačMM60Orlenunipetrol01:51:56
55.167Jana KřistkováŽZ50Šneci v běhu01:52:03
56.70Václav ErbenMM60Karlovy Vary01:52:40
57.308Alexandra VečlováŽZ60+Báječné ženy v běhu01:52:53
58.27Šárka BrůhováŽZ5001:53:08
59.61Miroslav KočíMM3001:54:48
60.389Dániel SomogyiMM50Trebon01:55:48
61.35Lucie VonáskováŽZ5001:56:06
62.96Jana B.ŽZ6001:58:05
63.203Michal Rambousek RambousekMM3001:58:43
64.118Michaela S.ŽZ60Brno01:58:48
65.357Lenka MakovičkováŽZ4001:58:50
66.126Jana KlímováŽZ6000:00:00
67.112Monika BláhováŽZ60A proč ne?02:00:14
68.175Dominika M.ŽZ3002:00:53
69.5Dii KrálíkováŽZ3002:00:57
70.37Vlastimil KrpešMM60Frog02:01:39
71.89Petra D.ŽZ40Čmaňa a Pekáč02:02:15
72.254Hana MacháčkováŽZ2002:02:23
73.109Karel KolářMM60+02:02:24
74.127Luděk SlabýMM50Artróza v pohybu02:03:16
75.213Pavlína T.ŽZ4002:03:17
76.174Pavlina KatzovaŽZ5002:03:34
77.234Pavla FučíkováŽZ4002:04:45
78.323Zdenka DuškováŽZ40Kadet ČK02:04:49
79.56Majka TykalováŽZ40Báječné ženy v běhu02:04:56
80.95Barbora KučerováŽZ50Tigers02:04:57
81.42Nikola AdámkováŽZ30Lenochodi02:06:12
82.408Pavel BřezinaMM60Borci na kolech02:06:35
83.125Vladimír MacháčekMM3002:08:40
84.55Ála Ř.ŽZ50Dino02:08:53
85.278Petra VodrážkováŽZ5002:09:07
86.367Roman ČihovskýMM50RMC02:09:46
87.239Svatopluk ČihákMM40Amatéři02:09:55
88.139Kateřina KalivodováŽZ3002:11:11
89.414Miloš H.MM5002:11:20
90.415Jan ChvátalMM4002:12:00
91.399Vladimír CirekMM4002:12:05
91.400Filip CirekMM1302:12:05
93.156Zdeněk J.MM2002:12:17
94.3Eliška B.ŽZ4002:13:55
95.13Martina VrbickáŽZ40Šneci v běhu02:14:04
96.191Vladimíra PodráskáŽZ5002:14:50
97.30Lenka P.ŽZ4002:14:52
98.412Aneta HofmanováŽZ3002:15:27
99.340Michaela N.ŽZ5002:16:49
100.368Blanka F.ŽZ4002:16:56
101.128David P.MM50Klub zdechlych02:17:40
102.377Milan HlavaMM60+02:17:54
103.371Matěj Mimoň DušekMM13Kadet ČK02:18:04
104.121Květa D.ŽZ60+02:18:10
105.123Eva MacháčkováŽZ5002:18:26
106.28Šárka Brůhová BrůhováŽZ1602:18:48
107.124Vladimír MacháčekMM5002:20:51
108.71David StummerMM3002:21:36
109.138Blanka HavlenovaŽZ5002:22:01
110.361Hana DvorskáŽZ50Dříteč02:22:03
111.243Markéta ŠkrabkováŽZ4002:22:58
111.245Karel StárkaMM5002:22:58
113.177Martin HájekMM4002:23:05
114.181Aleš RabiášMM5002:23:07
114.338Hana OrdáňovaŽZ4002:23:07
116.154Štěpánka RubešováŽZ3002:23:12
115.155Kamila RubešováŽZ5002:23:12
118.404Jitka H.ŽZ50Boruvky02:24:00
119.131Kateřina MolitorováŽZ503katka33@seznam.cz02:24:36
120.370Michaela H.ŽZ4002:25:06
121.214Andrea ŘíhováŽZ5002:25:10
122.157Miroslava PreňkováŽZ50Rychlonožka02:26:05
123.185Veronika ChrastinováŽZ40Maminčin átým02:26:20
124.248Soňa ŠikulováŽZ4002:26:25
124.249Izabelka FrišaufováŽZ1002:26:25
126.97Jana EisenhammerováŽZ3002:26:32
127.339Jitka KoldinskáŽZ5002:26:43
128.36Jana S.ŽZ40Litoměřice02:27:45
129.363Pavel KlimentMM4002:28:21
130.283Eva FremutováŽZ5002:30:28
131.250Daniel ŠikulaMM1002:31:15
132.54Veronika SkružnáŽZ40Žatec02:31:27
133.186Michaela T.ŽZ4002:32:14
134.330Jana ČervenkováŽZ3002:32:43
135.324Michal MedekMM60SPPPPK02:34:28
136.24Edita UrbanováŽZ50Pomáháme pohybem02:34:31
137.260Gabriela KartusováŽZ13Nemotice02:35:07
138.259Vojta MarčíkMM13Bzenec02:35:16
139.66Barbora TopinkováŽZ16Brno02:35:26
140.244Jakub StárkaMM1002:35:42
141.58Martina NoskováŽZ5002:35:43
142.265Zuzana S.ŽZ5002:36:50
142.266Anna K.ŽZ60+02:36:50
144.62Iva KodesovaŽZ5002:38:28
145.364Lucie LoskotováŽZ3002:38:40
146.294Andrea F.ŽZ4002:39:28
147.92Kristýna PavlasováŽZ3002:39:44
148.172Ivana JiříkováŽZ3002:40:00
149.162Markéta KempfováŽZ5002:41:50
150.49Leona H.ŽZ6002:42:35
151.403Marta BerankovaŽZ4002:43:00
152.73Michaela F.ŽZ4002:43:26
153.72Martin KandlMM5002:44:00
154.6Jana VokataŽZ50Nejky02:44:30
155.210Lucie D.ŽZ4002:46:23
156.160Markéta Krivankova KrivankovaŽZ5002:46:40
157.21MILAN VRZALMM50SENICE NA HANÉ02:47:10
158.329Václav ČihákMM40Parťáci02:48:54
159.284Heda VondrováŽZ3002:52:03
160.1Tereza KovaříkováŽZ3002:52:10
161.205Lenka H.ŽZ6002:53:11
162.207Brigita ChytráŽZ60Umírající lidičky02:59:50
163.292Pavla VidlákováŽZ1003:00:17
164.29Aneta PilátováŽZ3003:04:57
165.293Anna VidlákováŽZ703:09:12
166.226Milada ŠtěpaníkováŽZ50Milada & Aura03:12:46
167.99Věrka VolnáŽZ5003:15:06
168.117Kateřina S.ŽZ5003:18:36
169.305Věra HuliciusováŽZ4003:21:08
170.409Kateřina BřezinováŽZ50Borci na kolech03:22:46
171.270Kateřina VlčkováŽZ5003:42:35
172.378Veronika TumpachováŽZ5003:48:59
173.379Petr TumpachMM5003:53:36
174.360Věra V.ŽZ50Prostě běž! Zářivky 201904:01:58
175.221Jana SlaninovaŽZ4004:19:55
176.74Lukáš F.MM1304:31:15
177.75Sabina F.ŽZ1004:33:34
178.391Natálie HátlováŽZ1004:42:16
179.159Květoslava Prokopiusová ProkopiusováŽZ60+05:10:42
180.350Vendulka MokrášováŽZ1305:13:00
181.197Petr T.MM50Ještěrky05:56:08
181.198Dana T.ŽZ40Ještěrky05:56:08
183.193Helena Č.ŽZ5006:40:00
184.286Marie B.ŽZ3008:33:41