Rámeček na medaile

Zúčastni se alespoň 4 sportovních disciplín, zaplň rámeček na medaile a získej tak originální vzpomínku na 2. ročník Letních Virtuálních Her. 

  

Na Letních Virtuálních Hrách se můžeš zúčastnit celkem pěti sportovních disciplín: Běh, Chůze, Cyklistika, Plavání a Tratlon, z nichž každá má svou originální medaili, která bude na všechny zájemce po skončení závodu čekat přímo v poštovní schránce. Každou medaili si navíc můžeš zasadit do speciálního dřevěného rámečku a získat tak super vzpomínku na své letní sportování.

Zaplnění rámečku

Pro úplné zaplnění rámečku se musíš zúčastnit alespoň 4 sportovních discplín a získat tak 4 medaile. Pokud tedy máš tedy rád všedchny disciplíny odděleně, ale triatlon tě buď neláká, nebo ti na něj jednoduše nevyjde čas, prázdné místo kvůli tomu v rámečku mít nebudeš. 

Medaile v rámečku lze ale kombinovat libovolně, všechny totiž mají stejný tvar. A tak pokud se naopak těšíš, až si triatlon vyzkoušíš, ale nejsi zrovna fanouškem závodů v chůzi, jednoduše medaili za chůzi nahradíš tou triatlonovou. Jak bude rámeček vypadat, je zcela na tobě a možných kombinací je víc. 

Rámeček se skládá ze dvou slepených desek a medaile si do něj snadno usadíš, aniž by je bylo nutné jakkoli připevňovat. Rozměry rámečku jsou 210 x 230 x 6 mm a pověsit si ho můžeš třeba na zeď.

Stejně jako medaile, i rámeček ti zašleme po skončení závodu. 

cena rámečku je 180 Kč + poštovné

 

Po celou dobu Letních Virtuálních Her můžeš využít unikátní SLEVU 15% na veškeré vybavení od partnerských značek Mizuno, Leki, FLR a Swans. Slevový kód LVH 15 uplatníš ZDE.