Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z tvého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky.

Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!

 

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.342Lucie Kremeňová
ŽZ5000:04:39
2.1003Ondřej Fúsek
MM16TOM Mikulášovice00:04:49
3.933Honza Adámek
MM40RUN Magazine Team00:04:55
4.994Tomáš Fúsek
MM60TOM Mikulášovice00:05:09
5.70Tomáš Vrzal
MM4000:05:16
6.276Martin Nenutil
MM40Run Magazine Team00:05:33
7.302Jan Macho
MM40Running a Fitness Team Macho00:05:37
7.704Nikol Baladová
ŽZ30SDH Bobrovníky00:05:37
9.908Lukáš Mlýnek
MM40ostravšti cypi00:05:40
10.914Miloš Hruška
MM60MHUL00:05:41
11.497Tomáš Zatlukal
MM5000:05:50
12.192Tomáš Matěják
MM40SDH Zátor00:05:52
13.796Jaroslava Pokorová
ŽZ50Báječné ženy v běhu00:06:15
14.1011Petr Brouk
MM60Radler Atletik00:06:17
15.1013Josef Rezek
MM4000:06:40
16.951Anita Veselá
ŽZ60SDH Chloumek00:06:45
17.644Šárka N.
ŽZ3000:06:48
18.898Martin Vacka
MM30Rataje nad Sázavou00:06:49
19.798Petr Kaňovský
MM50AC Moravská Slavia Brno00:06:53
19.836Petra N.
ŽZ40Vochoběžky00:06:53
21.5Michal Havlíček
MM50ACES Team K.Vary00:06:54
22.162Božena Koutná
ŽZ60RUN magazine Team00:06:57
23.491Vlasta Moravcová
ŽZ5000:06:58
24.328Jan Růžička
MM4000:07:01
24.781Monča Č.
ŽZ3000:07:01
26.248Blanka Němcová
ŽZ30Město Touškov00:07:03
27.16Irena Zelená
ŽZ50OREL Moravské Budějovice00:07:17
28.809Marcela Břínková
ŽZ4000:07:34
29.241Adéla P.
ŽZ30TempoStorm00:07:39
30.417Jan Ptašek
MM30TempoStorm00:07:42
31.559Marián Svorad
MM4000:07:51
31.636Kateřina C.
ŽZ4000:07:51
33.890Martin H.
MM4000:07:54
34.974Petr Vávra
MM5000:07:55
35.1024Miloš H.
MM5000:07:57
36.550Kamila N.
ŽZ50Brno-Lesná00:07:59
37.534Petr Sedláček
MM4000:08:03
38.62Lucie Vonásková
ŽZ5000:08:09
38.889Martina Š.
ŽZ4000:08:09
40.424Lucie Charlotte Kopecká
ŽZ50Železná Ruda00:08:10
41.105Nikol C.
ŽZ3000:08:13
41.388Martin Kučera
MM5000:08:13
43.527Petra Vodrážková
ŽZ5000:08:24
44.402Jiří Kučera
MM6000:08:26
45.344Michaela Kosaková
ŽZ30Český maratónský klub00:08:33
46.26Martina Vrbická
ŽZ40Šneci v běhu00:08:36
46.245Marie B.
ŽZ3000:08:36
48.178Martina Šedivá
ŽZ50Rozběháme Beroun00:08:37
49.756Zdenka Dušková
ŽZ40Kadet ČK00:08:44
50.494Andrea Nejedlá
ŽZ3000:08:47
51.873Petra Stránská
ŽZ60Lhotka zastávka00:08:55
52.446Adéla Nelibová
ŽZ16Olympia Spartan Training Kutná Hora00:08:59
53.47Aneta Pilátová
ŽZ3000:09:06
54.551Pavla Fučíková
ŽZ4000:09:12
55.649Matěj Mimoň Dušek
MM13Kadet ČK00:09:13
56.765Adriana R.
ŽZ6000:09:24
57.663Martin Štros
MM30TJ Sokol Holedeč00:09:28
58.741Hana Havelková
ŽZ6000:09:35
59.730Květa Pršalová
ŽZ60+Štětí00:09:36
60.853Kristýna Pašková
ŽZ4000:09:39
61.715Jaroslava Indrová
ŽZ60+Báječné ženy v běhu00:09:44
61.948Pavel Jindra
MM2000:09:44
63.464Veronika Nedvěd
ŽZ4000:09:45
64.747Michaela D.
ŽZ3000:09:53
65.48Edita Maršíková
ŽZ3000:09:54
66.211Jana Havlíčková
ŽZ5000:09:57
67.64Jana S.
ŽZ40Litoměřice00:10:01
68.347Petra D.
ŽZ40Čmaňa a Pekáč00:10:04
69.835Jana Palečková
ŽZ4000:10:13
70.487Pavlína K.
ŽZ3000:10:17
71.788Andrea Laušová
ŽZ30Šneci v běhu00:10:28
72.373Kateřina Vlčková
ŽZ5000:10:30
73.488Jana Klímová
ŽZ6000:10:37
73.706Peter Bučák
MM40Buketfamily00:10:37
75.567Lenka Kopecká
ŽZ3000:10:41
76.141Adam Kratochvíl
MM1300:10:47
76.403Martin H.
MM4000:10:47
78.631Ivana Machatková
ŽZ50Kačounovi00:10:51
77.855Anet B.
ŽZ4000:10:51
77.866Václava K.
ŽZ5000:10:51
81.1005Pavel Herink
MM5000:11:06
82.326Jitka Trojanová
ŽZ50CK Plzeň00:11:15
83.201Zuzana K.
ŽZ5000:11:22
84.963František Brančík
MM60+00:11:26
85.716Petra Elsnerová
ŽZ40Prostě běž!00:11:34
86.947Kateřina Hanychová
ŽZ3000:11:47
87.778Radka V.
ŽZ5000:11:54
88.63Vlastimil Krpeš
MM60Frog00:11:58
89.671Barbora Švecová
ŽZ5000:12:05
90.68Nikola Adámková
ŽZ30Lenochodi00:12:16
91.521Filip Novák
MM4000:12:42
92.1039Aneta Hofmanová
ŽZ3000:13:07
93.131Markéta V.
ŽZ3000:13:35
94.640Patrik R.
MM1000:13:37
94.641Petra Š.
ŽZ4000:13:37
96.315Roman Piskač
MM60Orlenunipetrol00:14:22
97.624Kateřina Dobrovolná
ŽZ2000:14:48
98.897Mirka Houserová
ŽZ3000:15:41
99.120Veronika S.
ŽZ3000:16:13
100.546Hana Portova
ŽZ5000:17:12
100.547Kamílek Tomko
MM1000:17:12
102.555Jozífek Červeňák
MM1000:17:21
103.367Sylva J.
ŽZ5000:18:57
104.511Michaela Josífková
ŽZ5000:21:10
105.140Nela Kratochvílivá
ŽZ3000:23:29
106.405Kateřina Matějková
ŽZ60Spořilovská dvojka00:31:50

  

Kudyznudy.cz - tipy na výlet