Běh 2021

TermínStart 16. 07. 2021 00:00
Konec 15. 08. 2021 23:59
RegistraceStart 30. 06. 2021 11:00
Konec 15. 08. 2021 23:59
StartovnéZDARMA
Tratě
Běh - 500 m - děti
Běh - 1000 m - děti
Běh - 800 m
Běh - 1500 m
Běh - 5000 m
Běh - 10 000 m
Běh - 21 km
Běh - maraton (42,195 km)
Kategorie
M4, Z4, M7, Z7, M10, Z10, M13, Z13, M16, Z16, M20, Z20, M30, Z30, M40, Z40, M50, Z50, M60, Z60, M60+, Z60+,

Unikátní virtuální závod pro sportovce z celého planety

V programu Letních virtuálních her jsou disciplíny inspirované nejběžnějšími světovými sportovními délkami/distancemi. Zapsáním na startovní listinu získáš:              

  • Startovní číslo se svým jménem a zvolenou délkou trasy, které si můžeš vytisknout a běžet s připnutým číslem.
  • Účastnický diplom se svým jménem, dosaženým časem a umístěním v závodě v kategorii i v absolutním pořadí (v elektronické podobě PDF).
  • Pro zájemce je připravená originální účastnická medaile v národních barvách, kterou ti zašleme po skončení závodu na adresu do schránky, a která má své místo i ve speciálním rámečku.

  • Obohatíš i své znalosti zajímavostmi z historie daného sportu a zjistíš, kolik ti ještě chybí do vyrovnání výsledků těch nejlepších. 

Závod může být sportovním zpestřením tvého tréninku či dovolené. Může být testem tvé formy, nebo třeba jen zábavou, kterou si užiješ s přáteli z celého světa. Letní virtuální hry propojí skutečné sportování s online světem na celé planetě a budeš se do nich moci zapojit hned v několika disciplínách a poměřit tak síly se závodníky všech národů. Registrace i účast jsou přitom zdarma.

Běh, cyklistika, triatlon, plavání a chůze

Sportovci z celého světa dostávají opět možnost zúčastnit se Letních virtuálních her, které jim umožní zapojit se z jakéhokoliv místa na planetě, respektovat všechna epidemiologická opatření a poměřit síly ve vytrvalostním sportu s miliony dalších amatérských, výkonnostních i profesionálních sportovců. Kromě startovního čísla a diplomu mohou závodníci získat i podařenou účastnickou medaili. Účastnit se ve svých kategoriích mohou i děti.

 

Motivace pro začátečníky, test pro zkušené, sportovní vzrušení pro všechny

Letní virtuální hry navazují na populární virtuální běhy, do kterých se během uplynulých měsíců zapojily na světě miliony běžců. 

Je to velmi jednoduché: během několika vteřin se přihlásíš k závodům, které tě nejvíc osloví a vybranou disciplínu absolvuješ ve skutečném světě. Svůj výkon změříš sportovními hodinkami, jakoukoli aplikací v telefonu či vyfotíš čas na stopkách. Nakonec už jen prostřednictvím odkazu v emailu nahraješ na web Letních virtuálních her svůj výsledek a důkaz o svém výkonu (např. fotku, printscreen z prostředí Garmin Connect, Movescount, Endomondo, Strava apod.). Průběžné pořadí bude možné sledovat on-line. Vše je zdarma.

Popularita virtuálních běhů velmi rychle roste. Odpadá při nich veškerý ostych, který lidi občas odrazuje od účasti na skutečných závodech. Nemusíš mít strach, že tě někdo uvidí, nebo že skončíš poslední. Výhodou je i to, že můžeš závod absolvovat během delšího časového rozmezí. Dokonce je možné každý závod absolvovat vícekrát, nebo si vyzkoušet více tratí. Pro výkonnostní sportovce jsou zase virtuální závody zábavným zpestřením tréninků. Máme prokázané, že ač jde o závod virtuální, sportovci jej podprahově vnímají a dosahují při něm lepších výsledků a mnohdy i osobních rekordů.

Aktuální dění můžeš sledovat také na sociálních sítích (facebook, instagram), a to prostřednictvím hashtagů #LetniVirtualniHry #LVH2021 @LVH

 

Po celou dobu Letních Virtuálních Her můžeš využít unikátní SLEVU 15% na veškeré vybavení od partnerských značek Mizuno, Leki, FLR a Swans. Slevový kód LVH 15 uplatníš ZDE.

 

 

Pomoz nám prosím s propagací závodů


Již podruhé jsme si dali za cíl bez bariér vtáhnout do virtuální hry celou republiku.

POMOZ nám prosím s propagací, a to kdekoli uznáš za vhodné. Můžeš sdílet své zážitky, běhy, čísla, řekni o závodech kamarádům a zapoj se společně do projektu, který umožní během 30ti závodních dní spojit a porovnat síly lidem ze všech koutů země.

Pošli kamarádům informaci o těchto virtuálních hrách a požádej je, aby to i oni poslali dál. Sdílet můžeš cokoli tě napadne. Pro ulehčení jsme v sekci PR připravili možnost stáhnout obrázky a tiskovou zprávu. Událost na facebooku k pozvání přátel nalezneš zde.

Individuální sport a stejně tak virtuální závodění jsou komunitní záležitostí a opravdového úspěchu mohou dosáhnout jen ve chvíli, když se zapojí hodně lidí, se kterými je možné zážitky a trasy sdílet, porovnávat se, nechat se motivovat a zároveň je motivovat ostatní.

Již podruhé je možné, aby se netleskalo jen hrstce elitních sportovců, ale aby naopak elitní sportovci tleskali tisícům těch, kteří se snaží dosáhnout svých malých či velkých cílů.


Za každou pomoc velice děkujeme.

 

Najdi si ZDE téma, podcast, nebo osobnost, kterou chceš poslouchat!